Maseczki ochronne i dezynfekcja

Ochrona anty-COVID

Rok 2020 mocno dał się we znaki wszystkim obywatelom, zresztą nie tylko w Polsce. Rozwój pandemii COVID-19 spowodował, że musieliśmy się zaznajomić z metodami ochrony indywidualnej w celu ograniczania wzajemnego zarażania się wirusem SARS-CoV-2. Odgórnie rząd nakazał więc noszenie maseczek ochronnych oraz zalecił częstą dezynfekcję rąk i różnych powierzchni w swoim otoczeniu.

maska produkt
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Maseczki ochronne i dezynfekcja

Nasz sklep dostosował swój asortyment produktów do Twoich potrzeb i oferuje Ci między innymi maseczki ochronne różnego typu oraz produkty do dezynfekcji. Maseczki ochronne, tak zwane chirurgiczne, z certyfikatem, sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych, dlatego możesz zaopatrzyć swój dom lub swoją firmę w niezbędny środek ochrony. Prócz tego mamy znakomitej jakości maseczki ochronne KN95 FFP2 z certyfikatem, pakowane po 10 sztuk. Wyłapują one znacznie więcej cząsteczek potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów.

Na Zalepieni.pl kupisz też płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni z atestem w opakowaniu 5-litrowym. Możesz solidnie zabezpieczyć więc swoje najbliższe otoczenie przed zachorowaniem na COVID-19 i zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.