Media społecznościowe - naklejki

W naszym sklepie znajdziesz ciekawe pod względem wzorniczym naklejki, które z łatwością sam spersonalizujesz.

Personalizowane naklejki społecznościowe

Internet to dzisiaj podstawowe miejsce do szukania informacji. Aktywne w sieci są już nie tylko te wielkie korporacje, ale i małe, początkujące firmy. Właśnie w ten sposób chcą dotrzeć do potencjalnych klientów. Bardzo pomocne w budowaniu marki są media społecznościowe.

naklejki spolecznosciowe kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dzięki specjalnie przygotowanym naklejkom łatwo można zachęcić użytkowników do zajrzenia na firmowe profile.

Jakim firmom opłaca się reklama w internecie?

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że każdej. W przeciwieństwie do telewizji reklama w sieci nie musi kosztować fortuny. A i tak pomoże dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Oczywiście powinna być to dobrze przemyślana strategia. Dlatego warto wcześniej starannie określić swoją grupę docelową i dostosować typ reklamy do jej preferencji. Dzięki temu skutecznie uda się zainteresować swoją ofertą.

Reklama w sieci jest stosunkowo łatwa do przygotowania, a przy tym efektywna

Telewizyjne spoty czy billboardy teoretycznie mają większy zasięg. Jednak spora grupa odbiorców po prostu je zignoruje. Z reklamą internetową jest trochę inaczej. Może się ona wyświetlać przede wszystkim osobom z grupy docelowej. W ten sposób nie traci się pieniędzy na tych, którzy pewnie i tak nie kupiliby danego produktu.

Dlaczego warto być aktywnym w mediach społecznościowych?

Posiadanie własnej strony internetowej to z pewnością duży atut. Dzisiaj jednak szybszy kontakt z klientami zapewniają media społecznościowe. Każda firma może założyć profil na Facebooku albo Instagramie. Im więcej ciekawych treści będzie tam publikowanych, tym większa szansa na zdobycie nowych klientów. Właśnie w mediach społecznościowych można przedstawić swoją ofertę, i to nie tylko w formie pisanej, ale też za pomocą zdjęć czy krótkich filmików.

Dużą zaletą takich platform jest stały kontakt z użytkownikami. Można na bieżąco odpowiadać na ich komentarze, co buduje zaufanie do marki.

Media społecznościowe są idealnym miejscem do organizowania konkursów oraz akcji promocyjnych z nagrodami dla aktywnych uczestników. Można też taką drogą prezentować nowe produkty albo usługi, widząc zarazem, jak na takie nowości reagują klienci.

Jak zachęcić do wejścia na firmowy profil?

Bardzo pomocne w tym będą nasze naklejki, które wystarczy umieścić w widocznym miejscu, tak by od razu zwracały na siebie uwagę gości. Nasze naklejki mają ładną, estetyczną grafikę i można je dowolnie spersonalizować. Gotowa nalepka zawiera nazwę firmy oraz odnośnik do wybranych mediów społecznościowych. Oczywiście, żeby taka reklama miała sens, firmowy profil powinien być ciągle aktualizowany. I nie chodzi wyłącznie o oficjalne komunikaty, ale też te nieco luźniejsze treści, dzięki którym marka łatwiej zapadnie w pamięci.

Media społecznościowe — lista

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn

Dobre oceny od użytkowników

Interakcja z klientami ma jeszcze jeden plus. Mogą oni wyrazić swoją opinię o danej firmie. Takie rekomendacje są wyjątkowo cenne. Wiele osób w swoich wyborach konsumenckich kieruje się właśnie komentarzami innych użytkowników. Opinie w Google czy na Facebooku mogą mieć większą siłę oddziaływania niż konwencjonalna reklama. Jeśli więc dany produkt bądź usługa otrzymują wysokie oceny, zachęca to resztę do skorzystania z tej konkretnej oferty. To stosunkowo tania metoda promocji, za to niezwykle pomocna w budowaniu pozycji na rynku. W sekcji komentarzy można też od razu odnieść się do ewentualnej krytyki ze strony mniej zadowolonych klientów.

W mediach społecznościowych można skomentować każdą usługę bądź produkt

Wielkość firmy nie ma znaczenia, podobnie jak branża. Dlatego bez względu na profil prowadzonej działalności warto zachęcać swoich klientów do pozostawienia opinii w sieci. Nasze naklejki to umożliwiają. Prosty komunikat polub nas i oceń na Facebooku, Instagramie oraz w Google z pewnością zachęci, chociaż część konsumentów do umieszczenia własnego komentarza w mediach społecznościowych. Nalepki naszego autorstwa można umieścić w dowolnym miejscu. Nie tylko w biurze, ale też w punkcie usługowym, zakładzie produkcyjnym, lokalu gastronomicznym, a nawet na firmowych pojazdach.

Naklejki tego typu nie są drogie

Można je kupić już za kilka złotych, dają za to wiele korzyści i budują rozpoznawalność. Nie zajmują miejsca, więc idealnie sprawdzą się tam, gdzie inne formy reklamy nie znajdują zastosowania. I co ważne, jest to rozwiązanie, które trafia do klientów w różnym wieku. Nie tylko do najmłodszych.

Jak przygotować własną naklejkę?

W naszej ofercie jest kilka typów naklejek zachęcających do skorzystania z mediów społecznościowych. Wszystkie one wyróżniają się bardzo atrakcyjną grafiką. Napisy znajdujące się na wlepce są czytelne, widoczne także z daleka. Z czcionką i logotypami najpopularniejszych serwisów.

Można wybrać nalepkę odnoszącą się tylko do jednej strony, na przykład Instagrama. Można wybrać wzór odnoszący się do kilku różnych portali, w zależności od tego, gdzie swoją aktywność prowadzi dana firma. Na naklejce zostanie wydrukowany adres internetowy firmy. Podaje się go podczas składania zamówienia, do czego służy wygodny kreator napisów.

Naklejki oceń nas – polub – obserwuj są dostępne w kilku rozmiarach. Bez problemu da się je dopasować do dowolnej powierzchni. Naklejki są w żywych, atrakcyjnych wizualnie kolorach. Nie blakną pod wpływem słońca. Prócz tego naklejka ma jeszcze dodatkową warstwę ochronną przed zarysowaniami.

Nasze nalepki są wysokiej jakości i mogą być umieszczane także na zewnątrz. Materiał, z jakiego zostały wykonane, jest odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Umieszczenie naklejki jest banalnie proste. Trzeba tylko zerwać powłokę zabezpieczającą klej i docisnąć nalepkę do powierzchni. Nie powinno się przyklejać nalepki przy temperaturze poniżej 7 stopni Celsjusza. Może to osłabić właściwości kleju. Powierzchnia, na której zostanie umieszczona wlepka społecznościowa, musi być czysta, sucha i gładka. Naklejki z naszego sklepu można przyczepiać do ścian, mebli, sklepowych lad, słupów ogłoszeniowych, drzwi, okien, kas, opakowań.