Higiena - chemia gospodarcza

Artykuły higieniczne i chemia gospodarcza

Nasz asortyment obejmuje takie produkty jak:

  • mydła w płynie
  • odświeżacze powietrza
  • chusteczki higieniczne, papier toaletowy, ręczniki kuchenne i składane
  • preparaty do mycia i czyszczenia
  • rękawice, ściereczki i szczotki

W sklepie zalepieni.pl szeroka oferta środków czystości renomowanych firm.

Chemia gospodarcz-higiena
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 45 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 45 wyników

Nikt nie lubi przebywać w miejscach brudnych i zaniedbanych. Jak zatem zapewnić porządek w miejscu pracy, gdzie spędzamy po kilka godzin dziennie? Potrzebna będzie do tego chemia gospodarcza oraz odpowiednio dobrane środki do higieny osobistej.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie takich produktów?

Czy warto kupować produkty jednorazowe?

Jednorazówki wielu osobom kojarzą się z marnotrawstwem. Po pojedynczym zastosowaniu taka rzecz trafia od razu do kosza i nie da się z niej ponownie skorzystać. Co najwyżej będzie ona mogła zostać poddana recyklingowi.

Mimo to niektóre jednorazowe produkty są o wiele lepszym rozwiązaniem niż te wielokrotnego użycia. Szczególnie gdy mówimy o biurze, w którym pracuje wiele osób.

Materiałowy ręcznik albo chusteczki z tkaniny bardzo dobrze sprawdzają się w domu. W miejscu pracy natomiast o higienę zdecydowanie lepiej zadbają ręczniki papierowe, jednorazowe chusteczki czy specjalne czyściwa przemysłowe. Dlaczego? Kiedy z ręcznika bądź ściereczek korzysta wiele osób, na materiale zostaje mnóstwo bakterii. Pod wpływem wilgoci intensywnie się rozmnażają.

Dostępne w naszym sklepie jednorazowe produkty do higieny są pod tym względem o wiele bezpieczniejsze. Korzysta z nich tylko jedna osoba, co ogranicza ryzyko przenoszenia się groźnych zarazków.

W dodatku wiele takich produktów jest ekologicznych. Są głównie z celulozy, więc szybko się rozkładają i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Oferowane przez nas ręczniki papierowe dostarczane są w specjalnie przygotowanych paczkach. Ułatwia to ich wkładanie do pojemników.

Skuteczne czyszczenie

W naszej ofercie mamy także ściereczki materiałowe, z mikrofibry. Doskonale czyszczą brudne powierzchnie i nie potrzebują do tego żadnej dodatkowej chemii. Takie ściereczki bardzo przydadzą się w każdym biurze. Również w domu, ponieważ ułatwiają utrzymanie czystości i pozwalają ograniczyć wydatki na chemię gospodarczą.

Chemia gospodarcza

Co oczywiście nie znaczy, że z chemii trzeba zupełnie zrezygnować. Warto jednak zwracać uwagę na jakość kupowanych produktów. Sprzedajemy tylko produkty renomowanych marek. Znane są one ze swojej wysokiej skuteczności oraz bezpiecznego składu.

Dla większej ochrony polecamy jeszcze rękawice foliowe albo gumowe. Chronią one ręce przed działaniem silnych detergentów.

Do biur polecamy zakup większych opakowań. To na przykład pięciolitrowy płyn do naczyń albo duży kanister z mydłem w płynie. Wychodzi to znacznie taniej niż kupowanie butelek o małej pojemności.

Atrakcyjne zapachy

W biurze przyda się także odświeżacz powietrza, zapewniający przyjemny, świeży zapach na wiele godzin.

Odświeżacze powietrza

W naszym asortymencie posiadamy odświeżacze od różnych zapachach. Wymieńmy tylko popularną cytrynę, konwalię, drzewo sandałowe albo morską bryzę. Są one bardzo proste w stosowaniu. Wystarczy tylko zdjąć osłonkę z kratki zapachowej i już uwalnia się delikatna woń, która może się utrzymywać w pomieszczeniu nawet do 30 dni.

Sprzedawane w naszym sklepie odświeżacze powietrza neutralizują prawie wszystkie zapachy. Również te bardzo nieprzyjemne i trudne do usunięcia, jak dym papierosowy.