Etykiety na przetwory

Etykiety na słoiki

Późnym latem rozpoczyna się sezon na przetwory. Możesz przetworzyć właściwie wszystko, począwszy od warzyw, aż po owoce i grzyby. W wielu polskich domach kiszone są i konserwowane ogórki, robione sałatki na zimę, czy też kompoty. Dzięki nim możesz mieć naturalne przetwory, z których będziesz korzystać wraz z rodziną, kiedy świeże owoce i warzywa z polskich pól, ogrodów i sadów przestaną być dostępne w powszechnej sprzedaży.

etykiety na przetwory kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 149 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 149 wyników

Etykiety z personalizacją

Chcesz wyróżnić swoje przetwory i móc się poszczycić oryginalnymi etykietami? Zamów je na Zalepieni.pl. Możesz skorzystać z personalizacji w kreatorze i stworzyć napisy na etykiety, które będą Ci najbardziej odpowiadać.

Naklejki na słoiki

Takie etykiety przydadzą się na wszelkiego rodzaju przetwory. Zrób na zimę grzybki w occie, albo dżemy i powidła, które wykorzystasz jako dodatek do śniadań na słodko czy deserów i ciast. Możesz przygotować ogórki kiszone i konserwowe, konserwowaną paprykę, sałatki z buraków czy z innych warzyw, a do tego kompoty z wielu różnych owoców. Przetwarzaj bogactwo ziemi, by móc później się nim cieszyć na swoim stole. Twoje oczy zaś ucieszy widok jednakowych etykiet na przetwory, jakie przykleisz na swoich słoikach. Możesz na nich umieścić grafikę, napis oraz datę zrobienia, co w szczególności przyda się, jeśli pozostały Ci jakieś weki po poprzednich sezonach.

Nalepki na słoiki

Nasze etykiety na przetwory pozwolą uporządkować Twoją spiżarnię. Poukładaj na półkach słoiki i słoiczki, opatrz je etykietami i od razu po otwarciu szafki czy zerknięciu na regał bez trudu odnajdziesz przetwory, które Cię interesują. Nie bez znaczenia pozostaje to, że tak przygotowane słoiczki będą się świetnie prezentować nawet na otwartych półkach w Twojej kuchni.

Przetwory na prezent

Oryginalnym pomysłem na prezent – bez okazji, dla bliskich, dla przyjaciół, jak i w formie podziękowania po ślubie czy pierwszej komunii świętej, mogą być przetwory w estetycznych słoiczkach oraz ze spersonalizowanymi etykietami. Dodaj im uroku dzięki umieszczeniu materiału w kratkę na zakrętce słoika.

Przetwory na handel

A może wykonujesz przetwory w ramach prowadzonej działalności gospodarczej gastronomicznej? Wówczas personalizowane etykiety na przetwory tym bardziej będą dla Ciebie niezbędnym akcesorium. W ten sposób zaakcentujesz, że to Ty jesteś producentem np. miodu czy soku z malin, dzięki czemu dasz się poznać z jak najlepszej strony swoim potencjalnym klientom. Etykiety personalizowane stają się wówczas elementem polityki marketingowej firmy, którą prowadzisz. Nawet jeśli jest to na przykład niewielka, przydomowa pasieka.