Obiekt monitorowany

Monitoring na posesji prywatnej, wokół zakładu produkcyjnego, przy instytucji, urzędzie czy placówce oświatowej pozwala na stałe sprawdzanie, czy w okolicy nie kręcą się niepożądane osoby, które nie powinny się w tym miejscu w ogóle znaleźć. Współczesne systemy monitoringowe mogą być montowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Wyposażone są w czujniki ruchu i nagrywają lub zapewniają podgląd w czasie rzeczywistym nawet w godzinach nocnych, przy słabym oświetleniu.

Tabliczki i naklejki “Obiekt Monitorowany”

Razem z systemem alarmowym sprawiają one, że możesz poczuć się bezpieczniejszy, a i Twoje mienie jest lepiej chronione.

Tabliczki obiekt monitorowany kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

System alarmowy znacząco poprawia bezpieczeństwo danego obiektu. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć jego skuteczność, warto na terenie posesji umieścić stosowną informację o zamontowanym monitoringu. Taką tabliczkę trzeba oczywiście umieścić w dobrze widocznym miejscu.

Kto może korzystać z monitoringu?

System monitoringu jest dostępny dla każdej osoby, która czuje się zagrożona. Mogą też z takich rozwiązań korzystać:

  • firmy,
  • sklepy,
  • obiekty sportowe,
  • instytucje publiczne,
  • uczelnie, etc.

Co jednak ważne, monitoring musi działać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kamer nie wolno montować tylko do podglądania np. pracowników albo sąsiadów. Monitoring w danym musi mieć uzasadnienie.

O działającym monitoringu koniecznie należy poinformować. Właśnie do tego służą dostępne w naszym sklepie tabliczki oraz naklejki.

Nasze oznaczenia „Obiekt Monitorowany” nadają się do stosowania zarówno na prywatnych posesjach, jak i obiektach publicznych oraz komercyjnych. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom, naklejki i tabliczki są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Gdzie umieszczać tabliczki „Obiekt Monitorowany”?

Monitoring wizyjny pomaga zadbać o porządek i bezpieczeństwo. Pozwala obserwować wydarzenia w czasie rzeczywistym. Obraz z kamer jest rejestrowany na trwałych nośnikach. Takie nagrania mogą być w razie konieczności dowodem w sprawie i przyspieszają poszukiwania sprawcy. Kamery służą do ochrony ludzi i mienia. Przepisy RODO dopuszczają ich używanie, jednak nie ma w tym zakresie pełnej dowolności. Przetwarzanie zgromadzonych danych jest dopuszczalne tylko w określonych sytuacjach i w zgodzie z interesem publicznym.

Tablica informująca o monitoringu musi być czytelna i zamontowana w takim miejscu, by każdy łatwo ją zobaczył.

W ofercie posiadamy różnego rodzaju tabliczki z komunikatem o monitoringu – oprócz tych standardowych, z napisem „obiekt monitorowany” i symbolem kamery, posiadamy także tablice z treścią RODO lub innymi ważnymi wytycznymi, np. w kwestii składowania odpadów na terenie śmietnika. Produkujemy tabliczki i naklejki na białym albo na żółtym tle. Każdy znak dostępny jest w kilku wariantach rozmiarowych.

Tablica spersonalizowana informująca o monitoringu obiektu

Aby nie było żadnych wątpliwości co do tego, kto odpowiada za monitoring obiektu oraz co dokładnie znajduje się pod kontrolą kamer, proponujemy naszym klientom spersonalizowane tablice i naklejki.

Podczas składania zamówienia należy wpisać w okienko personalizatora nazwę obszaru objętego monitoringiem oraz dane teleadresowe administratora danych osobowych. Można też podać, przez jaki czas zarejestrowane dane administrator będzie u siebie przechowywać, czyli np. 30 dni.

Jak zamontować taką tablicę?

Jeśli podłoże jest gładkie, wystarczy dwustronna taśma klejąca dostępna na zalepieni.pl. Do ściany o niejednolitej powierzchni polecamy montaż na śruby, wkręty bądź dystanse, do kupienia w naszym sklepie razem z tablicami.

Naklejki można umieszczać na ścianach, drzwiach, szybach, kontenerach, wiatach – powierzchnia musi być gładka i odpowiednio duża, by cała nalepka się zmieściła.

Dla ostrzeżenia wszystkich potencjalnych włamywaczy czy złodziei, wandali i innych osób, które mogą mieć złe zamiary, o istnieniu na posesji monitoringu, naklej np. na szybie, na drzwiach czy w dowolnym innym miejscu naklejkę od Zalepieni.pl z wyraźnym napisem „Obiekt monitorowany”, opatrzonym stosowną grafiką. Mamy dla Ciebie nie tylko naklejki, ale i tabliczki z podobnym napisem sygnalizującym monitorowanie danej przestrzeni czy obiektu.

Tabliczki i naklejki odporne na warunki atmosferyczne

Zarówno naklejki „Obiekt monitorowany”, jak i tabliczki o takim samym charakterze są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego.