Obiekt monitorowany

Monitoring na posesji prywatnej, wokół zakładu produkcyjnego, przy instytucji, urzędzie czy placówce oświatowej pozwala na stałe sprawdzanie, czy w okolicy nie kręcą się niepożądane osoby, które nie powinny się w tym miejscu w ogóle znaleźć. Współczesne systemy monitoringowe mogą być montowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Wyposażone są w czujniki ruchu i nagrywają lub zapewniają podgląd w czasie rzeczywistym nawet w godzinach nocnych, przy słabym oświetleniu.

Tabliczki i naklejki “Obiekt Monitorowany”

Razem z systemem alarmowym sprawiają one, że możesz poczuć się bezpieczniejszy, a i Twoje mienie jest lepiej chronione.

Tabliczki obiekt monitorowany kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dla ostrzeżenia wszystkich potencjalnych włamywaczy czy złodziei, wandali i innych osób, które mogą mieć złe zamiary, o istnieniu na posesji monitoringu, naklej np. na szybie, na drzwiach czy w dowolnym innym miejscu naklejkę od Zalepieni.pl z wyraźnym napisem „Obiekt monitorowany”, opatrzonym stosowną grafiką. Mamy dla Ciebie nie tylko naklejki, ale i tabliczki z podobnym napisem sygnalizującym monitorowanie danej przestrzeni czy obiektu.

Tabliczki i naklejki odporne na warunki atmosferyczne

Zarówno naklejki „Obiekt monitorowany”, jak i tabliczki o takim samym charakterze są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego.