Wizytówki na stół z nazwiskami

Jak posadzić gości weselnych?

Dla wielu młodych par problemem jest usadzenie gości weselnych przy stołach – prostokątnych lub okrągłych. Warto to zaplanować wcześniej, by nie powstał kłopot z usadzeniem weselników już na imprezie. Stres towarzyszący takim przesunięciom gości nie powinien mieć miejsca na weselu. Dlatego przyszła para młoda może sama podjąć decyzję o tym, gdzie usiądą poszczególni goście – rodzice, babcie, ulubione ciocie, przyjaciółki czy przyjaciele.

Wizytówki ślubne z nazwiskami
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Winietki na stoły

W usadzaniu gości pomagają winietki na stoły – wizytówki z nazwiskami gości i innych uczestników imprezy, np. kamerzysty, fotografa czy DJ-a lub członków zespołu weselnego. Możesz dopasować ich wygląd do innych elementów dekoracji sali weselnej. Pomogą Ci w tym personalizowane wizytówki na stół z nazwiskami z Zalepieni.pl. Możesz skorzystać z naszej bogatej oferty i stworzyć wizytówki, które zachwycą Twoich gości swoją unikalną grafiką. Być może będą oni mogli je ze sobą zabrać po imprezie weselnej i staną się one miłą pamiątką po weselu bliskich osób.

Plan sali weselnej

Zaplanuj rozmieszczenie gości przy stołach, stwórz plan sali i wykorzystaj winietki, by wszyscy goście od razu wiedzieli, gdzie i z kim siedzą. Możesz uszeregować obok siebie rodziny i osoby, które się znają oraz dobrze czują się w swoim towarzystwie. Niektórzy jednak obierają inną metodę usadzania gości – mieszają ze sobą osoby z dwóch rodzin, by mieli oni szansę lepiej się ze sobą poznać i zintegrować na weselu. Przez to impreza staje się jeszcze ciekawsza!