Koronawirus

Z tematyką dotyczącą pandemii koronawirusa przez kilka miesięcy 2020 roku zdążyliśmy się już oswoić.

Koronawirus dziś

Oznaczenia typu COVID-19, SARS-CoV-2 czy po prostu koronawirus są dla nas dobrze znane, podobnie jak wszelkiego rodzaju tabliczki informujące o konieczności zakładania maseczek czy innych osłon na nos i usta, czy też dezynfekowania rąk. Jeśli potrzebujesz do swojej firmy, lokalu gastronomicznego czy innego miejsca podobnych oznaczeń, przygotowaliśmy je dla Ciebie w kategorii produktowej na Zalepieni.pl

Koronawirus
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 40 wyników

Obowiązek zasłaniania ust i nosa

Znajdziesz w niej różne naklejki i tabliczki z oznaczeniem konieczności zakrywania ust i nosa. Umieść je na zewnętrznej witrynie, przy wejściu do Twojego sklepu, salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, na drzwiach szkoły czy urzędu – słowem wszędzie tam, gdzie należy zakrywać maseczką lub przyłbicą usta i nos. Ministerstwo Rozwoju przygotowało obszerne wytyczne dotyczące zaleceń dla placówek handlowych i usługowych w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. W szczególności obejmują one sklepy spożywcze, drogerie, placówki pocztowe, piekarnie czy pralnie.

Zachowanie bezpiecznej odległości

Kolejne oznaczenia dotyczą konieczności zwracania uwagi klientom takich placówek i sklepów o obowiązku zachowania bezpiecznej odległości w kolejkach czy przy kasach. Naklejki w wersji pisemnej i graficznej pomogą przypomnieć klientom o tej konieczności. Mogą one znaleźć się też na terenie zakładów pracy, szkół czy urzędów.

Dezynfekcja rąk i produkty ochrony osobistej

Oznacz miejsce, gdzie znajduje się płyn do dezynfekcji rąk czy jednorazowe rękawiczki. Promować będziesz w ten sposób regularne i dokładne mycie rąk lub dezynfekcję środkiem na bazie alkoholu. Powieś nad umywalką w zakładzie pracy, w szkołach, na uczelniach czy w publicznych toaletach zalecenia wydane przez Ministerstwo Zdrowia, jak poprawnie myć ręce, by ograniczać możliwość zakażenia się koronawirusem.