Planery magnetyczne

Planowanie zajęć

Planowanie zajęć w domu i w pracy na cały tydzień jest trudne, jeśli nie możesz ich nigdzie zapisać i umieścić taką informację w widocznym miejscu. Możesz mieć doskonałą pamięć, ale jeśli planem tygodniowym chcesz podzielić się z domownikami lub współpracownikami, wykorzystaj oferowane przez nas na zalepieni.pl planery magnetyczne.

Planery kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

To planery o prostej, czytelnej konstrukcji. Kartka w wybranym formacie jest podzielona na pola odpowiadające kolejnym dniom tygodnia. Na każdy przeznaczona jest inna rubryka, w której możesz zapisywać indywidualne notatki lub pozwalać na to innym osobom korzystającym z planerów magnetycznych.

Planer magnetyczny na lodówkę

Ich zaletą jest to, że są trwałe i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Nie musisz na kolejny tydzień czy miesiąc kupować nowego planera. Wykonaliśmy je z folii zadrukowanej jednostronnej, która została wykończona błyszczącym laminatem, pozwalającym na wielokrotne zapisywanie i zmywanie notatek, jeśli będzie Ci to potrzebne. Planer magnetyczny umocujesz bez dodatkowych akcesoriów do każdej metalowej powierzchni, np. na lodówce.