Segregatory

Segregatory to jeden z podstawowych elementów wyposażenia w każdym biurze. Służą one do segregowania i przechowywania dokumentów. Można je kupić w różnych kolorach.

Segregatory na dokumenty

W sklepie zalepieni.pl oferujemy segregatory biurowe dwupierścieniowe. Rozstaw pierścieni odpowiada standardowemu rozstawowi dziurek z dziurkaczy. To 80 mm.

Na zamówienie dostępne są segregatory czteropierścieniowe, zawierają one 2 pary pierścieni, również w standardowych odstępach.

Segregatory kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Do wszystkich rodzajów segregatorów pasują foliowe koszulki na dokumenty, które mają wiele dziurek o różnych rozstawach.

W razie potrzeby do segregatora można dokładać kolejne dokumenty. Dzięki mechanizmowi, który pozwala wyjmować kartki, łatwo da się uszeregować dokumenty zgodnie z ich rodzajem.

Kolejność dokumentów w segregatorach

Dokumenty w segregatorze zazwyczaj uszeregowane są od najstarszych, do najnowszych. Po prostu nowy dokument wpinamy na wierzchu zawartości segregatora. Nie ma wtedy konieczności wyjmowania wcześniejszych kartek.

Segregator ma mocną, tekturową okładkę oraz metalową klamrę przytrzymującą papiery. Na grzbiecie segregatora jest przezroczysta kieszonka z wymienną etykietą. Wystarczy ją opisać i po włożeniu segregatora na półkę od razu widać, co znajduje się w środku.

Nasze segregatory nadają się do ponownego użytku. Jeśli przechowywana w nich dokumentacja ulega przedawnieniu, zmienia się tylko zawartość segregatora, a do przezroczystego okienka na boku trafia nowa etykieta.