Dla sprzedawcy - producenta

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości naklejki wspomagające sprzedaż twoich towarów, usług i wyrobów!

Niezastąpione w sklepie, hurtowni, zakładzie produkcyjnym czy punkcie usługowym.

Naklejki dla sprzedawcy i producenta

W tej kategorii naklejek w naszym serwisie znajdziesz wysokiej jakości naklejki wspomagające sprzedaż twoich towarów, usług i wyrobów! Jeśli jesteś sprzedawcą lub producentem albo rzemieślnikiem, który na co dzień wykonuje unikalne produkty przeznaczone na sprzedaż, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek. Będą one niezastąpione w sklepie, w hurtowni, zakładzie produkcyjnym czy punkcie usługowym. Wykorzystuj je wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę!

Tutaj kupisz rzucające się w oczy naklejki: SALE, dziękujemy za zakupy, produkt polski, hand made, itp.

Naklejki wspierające sprzedaż
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 26 wyników

Ręcznie robione czyli Hand Made

Kupujący wysoce cenią sobie produkty, które są dziełem rąk rzemieślników, artystów i tym podobnych osób. To wyraz tego, że producent włożył wiele własnej pracy i serca w wytworzenie danego produktu. To ważne z punktu widzenia twórcy i sprzedającego, by podkreślić ten fakt. Konsument powinien być o tym wyraźnie informowany. Łatwo to zrobisz, jeśli wybierzesz naklejki „Hand made”. Naklej je na pudełko, w którym umieszczasz gotowy produkt. Pokaż klientom, że dbasz o wysoką jakość produkowanych ręcznie wyrobów.

Naklejki z podziękowaniem

W dzisiejszych czasach trzeba dbać o dobre relacje z klientem i dążyć do spełnienia w pierwszej kolejności jego potrzeb, które ulegają ciągłym zmianom. Jedno jednak pozostaje niezmienne – każdy lubi, kiedy jest doceniany i traktuje się go z najwyższym szacunkiem. Drobne podziękowanie za zamówienie na pewno zostanie dobrze odebrane przez kupującego, a przecież wystarczy w tym celu wybrać naklejkę z napisem „Dziękuję” lub „Thank you”. Mała rzecz może umożliwić Ci kształtowanie pozytywnego wizerunku w otoczeniu konkurencyjnym a przede wszystkim w świadomości docelowej grupy klientów.

Oznaczenie pochodzenia produktu

Jeśli produkujesz wyroby na bazie polskich surowców i półproduktów, pochwal się tym przed całym światem. Oznacz je „Produkt Polski” lub „Wyprodukowano w Polsce”. Mamy dla Ciebie odpowiednie naklejki, które umieścisz na dowolnych produktach, jakie oferujesz klientom, a które jednocześnie pochodzą właśnie z naszego kraju. Konsumenci, którym zależy na wspieraniu polskich producentów chętnie wybierają właśnie ich produkty. Muszą tylko wiedzieć, że są one tym, czego szukają.
Naklejki okolicznościowe dla sprzedawcy producenta
W okresach przedświątecznych, czyli przed świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocą ulegamy świątecznemu nastrojowi. Czemu więc nie zaakcentować tego na sprzedawanych i produkowanych towarach? Naklejki okolicznościowe z naszej oferty na pewno Ci to umożliwią.
Wszystkie nasze naklejki w tej kategorii produktów będą niezastąpione w sklepie, hurtowni, zakładzie produkcyjnym czy punkcie usługowym.

Tutaj kupisz rzucające się w oczy naklejki: SALE, dziękujemy za zakupy, produkt polski, hand made, itp.