Naklejki dla serwisów samochodowych

Prowadzisz serwis samochodowy i codziennie potrzebujesz naklejki serwisowe potwierdzające wykonanie przez Ciebie usługi?

Mamy w ofercie naklejki wykonane z wysokiej jakości folii samoprzylepnej odpornej na warunki atmosferyczne i zarysowania. Nasz prosty kreator naklejek pozwoli Ci stworzyć własny wzór.

Możemy umieścić na naklejce Twoje logo!

Każdy samochód wymaga regularnego przeglądu technicznego. O tym, że taki serwis się odbył, może informować specjalna naklejka, nalepiana w aucie po wykonaniu usługi przez warsztat samochodowy. Samoprzylepna etykieta zawiera wszystkie istotne dla kierowcy informacje, co ułatwia planowanie kolejnych czynności związanych z serwisowaniem samochodu.

naklejki dla serwisow samochodowych kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Jak często wymieniać olej?

Do najczęstszych usług serwisowych zaliczana jest wymiana oleju. Nie jest to szczególnie skomplikowana czynność i teoretycznie kierowca mógłby to zrobić samodzielnie, jednak nie każdy ma dostęp do kanału, a właśnie w takim ustawieniu jest to najwygodniejsze do przeprowadzenia. Po drugie, przy wymianie oleju dochodzi do wycieku szkodliwych dla środowiska płynów, więc spuszczanie starego oleju na przykład na parkingu przed blokiem może zakończyć się wystawieniem kierowcy mandatu. Najprościej więc udać się do zaufanego warsztatu, który przeprowadzi wymianę w profesjonalnych warunkach.

Stan oleju jest bardzo istotny, jeśli chodzi o sprawną pracę silnika samochodowego. Producenci zalecają przeprowadzanie takiej wymiany przynajmniej raz do roku lub po przejechaniu 10-15 tysięcy kilometrów. Rzadsze wymiany oleju mogą przyczynić się do szybszego zużycia i zatarcia silnika, a to zazwyczaj oznacza dla kierowcy spore wydatki na remont. Serwis olejowy jest zdecydowanie tańszy i mniej problematyczny, dlatego warto pilnować by odbywał się on regularnie.

Naklejki, które można zamówić na zalepieni.pl, to dowód, że taka wymiana została wykonana. Na nalepce podana jest data serwisu, prócz tego można jeszcze zaznaczyć wymianę filtrów powietrza, paliwa, kabiny. Nalepki serwisowe wykonane są w technologii solwentowej, co pozwala wydłużyć trwałość wydruku oraz zwiększyć jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki pogodowe.

Kiedy robić przegląd LPG?

Instalacja LPG to popularne wśród kierowców rozwiązanie, pozwalające ograniczyć wydatki na paliwo. Podstawowe elementy takiej instalacji to zbiornik, reduktor oraz wtryskiwacze gazu, plus sterownik LPG, który łączy się z komputerem pokładowym samochodu. Całość musi zostać odpowiednio skonfigurowana, tak żeby utrzymać pożądaną płynność oraz komfort jazdy, prócz tego bardzo istotna jest szczelność instalacji, w przeciwnym razie zwiększa się ryzyko niebezpiecznego wypadku.

Ze względów bezpieczeństwa, wymagane są okresowe przeglądy instalacji LPG, ale przeprowadzać je może wyłącznie warsztat posiadający stosowne uprawnienia. Do serwisu auta na gaz muszą trafiać co 12 miesięcy, niezależnie od ich przebiegu. Podczas przeglądu powinno się dokonać także wymiany filtrów oraz sprawdzić homologację butli. Nie trzeba oczywiście ograniczać się tylko do tych obowiązkowych przeglądów – częstsze kontrole instalacji gazowych zaleca się przede wszystkim w sezonie zimowym, w starszych autach oraz mocno eksploatowanych pojazdach.

Dzięki naszym naklejkom wiadomo od razu, kiedy konkretnie odbył się ostatni serwis oraz w jakim terminie zarezerwować następną wizytę w serwisie. Drukowane u nas naklejki mogą być personalizowane, z wyszczególnioną nazwą danego serwisu, co przy okazji będzie dobrą reklamą dla warsztatu.

Jak korzystać z naklejek serwisowych?

Naklejki z naszej oferty są bardzo wygodne w użyciu. Etykieta zawiera gotowe już pola do wypełnienia, gdzie wystarczy tylko wpisać datę, rodzaj zastosowanego oleju, przebieg auta w momencie serwisu, dodatkowe usługi wymiany filtra. Jest też pole, w którym serwisant wskazuje rekomendowaną datę kolejnej wymiany oleju. Naklejka ma gładką powierzchnię, po której najlepiej pisać markerami permanentnymi – można je od razu zamówić na naszej stronie, przy zakupie nowego pakietu etykiet.

Poza polami na dane serwisowe, jest jeszcze obszar, na którym zamawiający może umieścić swoje logo. Dane do wydruku podaje się w personalizatorze, podczas składania zamówienia, jest też opcja wydrukowania firmowego logo na każdej naklejce. Nalepki dla serwisów samochodowych sprzedajemy w pakietach po sto sztuk, a do wyboru jest kilka wzorów.

Jak wyglądają gotowe naklejki serwisowe?

Naklejka jest wykonana z wysokiej jakości folii samoprzylepnej, wykończonej powłoką antyrefleksyjną. Jeśli dane wpisuje się markerem, to nie ulegną one wytarciu czy zamazaniu, i po wielu miesiącach wciąż będzie na nich dobrze widać cały umieszczony napis, z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Nalepki mają mocny klej, dzięki czemu nie odrywają się na rogach i nie schodzą z powierzchni samochodu. Naklejki z naszego sklepu są odporne na działanie czynników atmosferycznych i nie blakną pod wpływem słońca ani nie niszczą się od opadów.

Zamówione naklejki są umieszczane na większych arkuszach i ponacinane wzdłuż krawędzi, tak by łatwo dało się je oderwać od warstwy zabezpieczającej. Po rozwarstwieniu naklejka od razu nadaje się do przyklejenia na samochodzie, najlepiej w miejscu suchym i czystym, tak by klej dobrze trzymał się na całego podłoża. Nie są do duże etykiety, staramy się jednak zawsze przygotowywać projekty graficzne tak, by bez trudu dało się odczytać znajdującą na naklejkach treść – nalepki wykorzystują czytelną, wyraźną czcionkę i są drukowane w atrakcyjnych, kontrastowych kolorach.

Naklejki na tablice rejestracyjne

Oryginalnym pomysłem na zareklamowanie swojego serwisu będą też naklejki umieszczane na tablicach rejestracyjnych. Umieszcza się je na ramce tablicy, w taki sposób, by nie zakrywała ona numerów oraz urzędowych symboli i logotypów. Nasze naklejki są solidnie wykonane, z mocnej folii, która się nie zetrze i nie wyblaknie nawet podczas częstej jazdy w trudnych warunkach.

Naklejka może mieć dowolny kolor tła, który dobrze kontrastuje z nadrukiem tekstowym. Treść napisu podaje sam klient, ale to my projektujemy ich wygląd, tak żeby nalepka była doskonale widoczna również z daleka i łatwo dała się odczytać. Obok nazwy warsztatu można umieścić jego logo, a nim naklejka trafi do druku, wysyłamy projekt do akceptacji zamawiającego. Dla wydłużenia trwałości polecamy wykończenie nalepki specjalnym laminatem ochronnym.