Tablice ślubne

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Często przygotowują się do tego dnia przez długi czas. Pierwsze działania na drodze do zaplanowanego ślubu i wesela rozpoczynają się nawet na 2-3 lata przed datą wydarzenia. Później jest czas na dopięcie wszystkich szczegółów dotyczących sali weselnej. Młodzi chcą, by goście dobrze czuli się na imprezie weselnej. Mogą godnie ich powitać, nawet jeśli na salę zjawią się na samym końcu, jak przystało w tradycji ślubno-weselnej. Wystarczy, że wykorzystają do tego celu tablice ślubne. Na Zalepieni.pl znajdziesz odpowiednie produkty.

Ślub
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Powitanie gości weselnych

Tablice ślubne z powitaniem gości są miłym akcentem na weselu, który świadczy o szacunku, jakim młodzi darzą wszystkich weselników. W praktyce zorganizowanie takiej tablicy ślubnej jest bardzo prostym zadaniem. Można ją zamówić od razu na Zalepieni.pl. Napis „Witamy” to nie jedyny tekst, jaki zostanie umieszczony na tablicy powitalnej. Znajdą się tu również imiona nowożeńców, którzy w istocie witają swoich gości.

Chcesz, by Twój ślub i wesele były przygotowane doskonale? Nie zapominaj o szczegółach, które składają się na idealną aranżację całego wydarzenia. Tablica ślubna z naszej oferty powinna znaleźć się przed wejściem na salę weselną. Każdy z gości widząc ją, poczuje się doceniony, dzięki umieszczeniu na niej treści: „Dziękujemy, że jesteście”. To mała rzecz, ale bardzo cieszy wszystkich weselników. Oczywiście, mamy dla Ciebie tablice weselne z personalizacją, a więc to, co znajdzie się na niej, będzie realizacją Twojej własnej koncepcji powitania gości na weselu.