Tablice wojskowe

Tablice wojskowe – militarne to obowiązkowe oznaczenia wszystkich jednostek militarnych. Ich właściwe rozmieszczenie znacząco wpływa na bezpieczeństwo ludności cywilnej.

Tablice ostrzegawcze wojskowe

Tablice wojskowe ostrzegają przed wejściem na teren jednostki lub poligonu, informują o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w sytuacji gdy osoba znajdzie się już w obrębie ćwiczeń wojskowych.

 

Tablice wojskowe
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Tablice informacyjne wojskowe

To tablice o charakterze ostrzegawczym i informacyjnym, stosowane na szeroko rozumianych terenach wojskowych, należących do sił zbrojnych. Tereny te podlegają z mocy odpowiednich rozporządzeń i ustaw pod szczególny rodzaj ochrony. Podmioty zarządzające nimi muszą ustawić tablice wojskowe, które będą wyraźnie widoczne dla wszystkich osób postronnych, jakie mogłyby znaleźć się w takim miejscu, jak i dla samych żołnierzy i innych funkcjonariuszy.

Szeroka oferta tablic wojskowych

W naszej ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju tablic wojskowych, militarnych, które pozwalają na prawidłowe oznakowanie koszar wojskowych, jednostek sił zbrojnych.

Wiele z nich zakazuje wstępu na dany teren osób niepożądanych i postronnych. Tablice te mogą zakazywać fotografowania i filmowania obiektów wojskowych.

Nade wszystko jednak pozwalają one na ostrzeżenie wszystkich osób, które znajdą się w pobliżu terenów wojskowych, że pod żadnym pozorem nie można na nie wchodzić, ponieważ przebywanie w tej strefie jest groźne.

Jaskrawe kolory, wyraźne, duże litery tablic wojskowych powodują, że nie trudno je zauważyć, nawet z dużej odległości. Dbamy o to, aby były one trwałe, z uwagi na fakt, że zwykle są umieszczane pod gołym niebem, dlatego narażone są na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych.

W naszym sklepie zalepieni.pl możesz zakupić te ważne tablice, które wykonamy dla Ciebie wyjątkowo solidnie pokrywając je antyrefleksyjnym matowym laminatem, który dodatkowo chroni tablice przed warunkami atmosferycznymi.  Kolejnym atutem naszych tablic to ich bardzo atrakcyjna cena!

Zapraszamy do zakupów!