Teren prywatny, zakaz wstępu

Chcesz chronić swoją prywatność lub zabezpieczyć teren firmowy przed wtargnięciem osób niepowołanych? Nie masz ochoty przeganiać cały czas akwizytorów lub inne osoby, które nie powinny znaleźć się u Ciebie przed domem? Umieść w widocznym miejscu na płocie, bramie czy furtce tabliczkę lub nalepkę z napisem: „Teren prywatny” lub „Zakaz wstępu”.

zbiorówka zakaz wstępu
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Tabliczka Teren prywatny

Tabliczki i naklejki z kategorii ograniczania wstępu na Zalepieni.pl mogą być wykorzystane na wiele różnych sposobów. Możesz oznaczyć nimi drzwi do pomieszczeń i stref w obiekcie, do których postronne osoby nie mają wstępu. Naklej na drzwiach naklejkę z odpowiednią grafiką i napisem „Nieupoważnionym wstęp wzbroniony” albo „Obcym wstęp wzbroniony”. Czasem np. w hotelu goście nieopatrznie znajdą się w pobliżu strefy socjalnej dla pracowników, w kuchni czy w miejscach zajętych przez administrację lub pomieszczenia techniczne.

Nalepka Zakaz wstępu

Taka nalepka w kontrastowym, czerwonym kolorze z pewnością nie pozostanie niezauważona i sprawi, że nikt nie wtargnie do miejsca, w którym nie powinien przebywać, nawet całkiem przypadkiem.
Możesz oznaczyć tabliczką teren prywatny i wskazać, że wstęp jest surowo wzbroniony. Tabliczki na Zalepieni.pl tego rodzaju są wykonane z trwałego PCV odpornego na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. W kategorii tej znajdziesz też tabliczki i naklejki z oznaczeniem „Uwaga, Zły pies”.