Lokal klimatyzowany

Klimatyzacja jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Żeby jednak taki system działał poprawnie, należy dbać o jego prawidłową eksploatację, co dotyczy m.in. nieotwierania okien i drzwi. W miejscach często odwiedzanych przez klientów przyda się więc informacja o tym, że dany lokal jest klimatyzowany i uprasza się wchodzących o zamykanie drzwi.

Dlaczego informacja o zamykaniu drzwi jest tak ważna?

Klimatyzacja to system, który skutecznie chłodzi powietrze w pomieszczeniu, nawet jeśli na dworze jest bardzo upalnie.

Dodatkowo, dzięki klimatyzacji, można utrzymać we wnętrzu pożądany poziom wilgotności. Tworzy to przyjazne i zdrowe środowisko dla osób przebywających w klimatyzowanym miejscu.

zbiorówka klimatyzowana
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nowoczesne systemy klimatyzacji są niezwykle wydajne, ale tylko jeśli używa się ich zgodnie z wytycznymi producenta, a te jasno mówią, że przy otwartych drzwiach i oknach efektywność całej instalacji spada. W pomieszczeniu, które nie jest zamknięte, klimatyzacja musi pobierać znacznie więcej energii, aby utrzymać pożądaną temperaturę.

Oczywiście w takich miejscach jak sklep, restauracja czy hotel nie sposób trzymać drzwi przez cały czas zamkniętych, bo goście oraz personel muszą jakoś wejść i wyjść. Chodzi jednak o to, by nie otwierać drzwi bez potrzeby, o czym informują nasze naklejki. Wystarczy umieścić je na drzwiach albo przy oknie.

Jak powinna wyglądać naklejka w klimatyzowanym lokalu?

Zwykła kartka z napisem raczej nie zda egzaminu, bo papier szybko się niszczy i blaknie, a do tego jest jeszcze problem z jego trwałym zamocowaniem na drzwiach albo ścianie.

Nasze naklejki są dużo bardziej wytrzymałe i nadają się również do stosowania na zewnątrz. Mają wysokiej jakości nadruk, który nie zmywa się w trakcie opadów i nie traci kolorów pod wpływem promieni słonecznych. Produkujemy naklejki ze specjalnym antyrefleksem, który chroni przed zarysowaniem. Dlatego naklejka wytrzymuje bez uszczerbku długą eksploatację i nie wymaga częstej wymiany.

Dużym atutem naszych naklejek jest także estetyczne wykonanie. Mamy w ofercie kilka wersji, z napisami „obiekt klimatyzowany”, „lokal klimatyzowany”, „obiekt klimatyzowany – prosimy zamykać drzwi”.

Napisy są duże i czytelne, w kontrastowych kolorach, a komunikat uzupełnia symbol klimatyzacji. Na zalepieni.pl można zamówić naklejki w różnych rozmiarach.

Kiedy tabliczka zamiast naklejki?

Tabliczka z napisem „obiekt klimatyzowany” jest droższa od naklejki, ale za to ma solidniejszą konstrukcję.

Wykonujemy tabliczki z mocnego tworzywa, zabezpieczonego przed uszkodzeniami oraz blaknięciem, a nadruk jest w ładnych, nasyconych kolorach pasujących do każdego wnętrza. Nasze tabliczki są już wykończone od spodu taśmą montażową. Przed przyczepieniem tabliczki trzeba jedynie zerwać warstwę ochronną pianki i od razu można znak przykleić trwale do podłoża. Tabliczka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, jednak jej montaż powinien się odbywać w dodatnich temperaturach i kiedy nie ma opadów, tak aby nie osłabiać działania kleju montażowego.

Tabliczki i naklejki OBIEKT KLIMATYZOWANY

Klimatyzacja jest urządzeniem pozwalającym na kształtowanie właściwych warunków temperaturowych i wilgotnościowych w danym lokalu czy pomieszczeniu. Klimatyzowane są bary, puby, restauracje, hole i recepcje hotelowe, jak i wiele firm i instytucji czy kwiaciarni i sali zabaw dla dzieci. Możesz poinformować swoich klientów czy petentów w urzędzie o tym fakcie, naklejając na drzwiach czy szybie danego lokalu stosowną informację.

Informacja o klimatyzacji

Mamy dla Ciebie wybór naklejek, które pozwolą Ci podkreślić fakt, że masz klimatyzowany lokal. Być może właśnie to stanie się dla Twoich potencjalnych klientów czynnikiem, który zdecyduje o wyborze Twojej oferty, zwłaszcza w czasie gorących, letnich dni.

Możesz wybrać naklejki o określonej wielkości, z napisem „Obiekt klimatyzowany” lub „Lokal klimatyzowany”. Jednocześnie podkreślisz też potrzebę zamykania drzwi przez klientów, co pozwoli na sprawne, prawidłowe działanie całego systemu klimatyzacyjnego.