WiFi

Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu czy lokalu gastronomicznego? A może zarządzasz jakimś obiektem użyteczności publicznej? Wszędzie tam, gdzie funkcjonuje darmowe WiFi, czyli dostęp bezprzewodowy do sieci internetowej możesz wykorzystać nasze naklejki i tabliczki z napisem WiFi i charakterystyczną grafiką, która powszechnie identyfikowana jest jako oznaczenie internetu.

miniaturka wifi
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

WiFi naklejki / tabliczki

Poinformuj swoich klientów w czytelny, jednoznaczny i zrozumiały dla wszystkich sposób, że w Twoim lokalu czy w firmie masz darmowe WiFi. Zamów na Zalepieni.pl odpowiednią naklejkę z nadrukiem, który pokryty jest dodatkowym laminatem antyrefleksyjnym, zabezpieczającym druk przed możliwym uszkodzeniem mechanicznym czy blaknięciem pod wpływem słońca.

Laminat ten wykorzystaliśmy również do pokrycia tabliczek PCV z nadrukiem np. darmowe WiFi, także i one będą w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Tabliczki przykleisz wygodnie na każdą płaską powierzchnię, np. na drzwi czy ścianę, przy użyciu taśmy piankowej dwustronnie klejącej, która została umieszczona na spodzie każdego oznakowania.