Etykiety na dżemy i powidła

Kto nie lubi słodkich przetworów? Dzięki nim można się delektować smakiem soczystych owoców nie tylko w sezonie, ale również podczas chłodnych, zimowych miesięcy. Do robienia pysznych przetworów można wykorzystać niemal każdy owoc, co zapewni dużą różnorodność w domowej spiżarce, a i dobrze znane klasyki, jak powidła śliwkowe czy dżem truskawkowy, będą smakować inaczej w zależności od receptury i sposobu przygotowania. Wpływ na końcowy efekt ma nawet miejsce zbioru owoców.

Etykiety na dżemy i powidła
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Etykiety na dżemy do druku

O ile świeże owoce bardzo łatwo da się rozpoznać po ich kształcie, tak z owocowymi przetworami nie jest już tak łatwo. Dżemy mają bardzo podobną konsystencję, a sam kolor też jeszcze niczego nie mówi – czerwony smakołyk równie dobrze może być ze słodkich malin, jak i kwaskowej porzeczki albo żurawiny. Dlatego właśnie gotowe przetwory powinno się opisywać, tak by nie było żadnych wątpliwości, co znajdziemy w środku po otwarciu słoiczka. To ważne o tyle, że przetwory po otworzeniu mają znacznie krótszy czas przydatności, więc niepotrzebnie napoczęty słoiczek może się zmarnować. Nasze etykiety idealnie się w tej roli sprawdzają – są czytelne, jasno opisują produkt i do tego wyglądają po prostu bardzo ładnie.

Jak powinny wyglądać etykietki na dżemy i powidła?

Przede wszystkim etykietkę należy przygotować tak, by pasowała ona wielkością do słoika. Dżemy i powidła zwykle są umieszczane w mniejszych opakowaniach, dlatego wystarczą niewielkie naklejki, ważne jest jednak, by napis dał się łatwo rozczytać nawet przy gorszym świetle. Etykietka nie powinna też zasłaniać słoika w całości, bo kiedy w szafce jest więcej różnego rodzaju przetworów, to poszukiwania tego właściwego ułatwia właśnie dodatkowe rozpoznanie po kolorze i zawartości.

Etykieta na dżem truskawkowy?

W spiżarce jest kilka dżemów truskawkowych, przygotowanych przez różne osoby albo według różnych przepisów? Żaden problem, etykietka to wyjaśni, wystarczy dodać na przykład napis „powidła od babci” albo „dżem według przepisu cioci Anny”. W naszej ofercie są także naklejki z graficznymi symbolami owoców, co jeszcze bardziej ułatwia identyfikację przetworów i nadaje opakowaniom atrakcyjny wygląd. Gotowe etykiety są bardzo estetyczne, pasują kolorystyką i stylem do charakteru przetworów, podkreślają ich naturalne pochodzenie. Zamówienie dotyczy kompletu 20 sztuk, ale oczywiście można zwiększyć liczbę kupowanych naklejek.

Etykiety na dżemy i powidła pomagają utrzymać porządek w zapasach, a do tego udzielają ważnych informacji o przetworach. Na naszych naklejkach jest nie tylko sama nazwa przetworu, ale też data ich przygotowania, gramatura oraz informacja o właściwym przechowywaniu dżemów. Przygotowaliśmy kilka graficznych wersji etykietek, więc łatwo dopasować naklejkę do swojego gustu, a możliwość spersonalizowania napisów sprawia, że prezentują się one jak robione na indywidualne zamówienie.

Nie tylko do domowej spiżarki

Etykietki do opisywania dżemów i konfitur bardzo przydadzą się w domu, zwłaszcza gdy przetworów jest dużo i są one z przeróżnych składników. Oferowane przez nasz sklep naklejki na przetwory sprawdzają się także przy szykowaniu prezentów – bardzo popularne są małe konfiturki rozdawane w ramach podziękowania za przybycie na wesele, chrzest czy komunię, które dzięki spersonalizowanym etykietom stają się wyjątkowym podarkiem. Słodkie, oryginalnie zapakowane przetwory trafiają też do upominkowych zestawów firmowych, wręczanych pracownikom i biznesowym partnerom.

Spersonalizowane etykiety to świetne rozwiązanie dla osób, które w ramach prowadzonej działalności gospodarczej sprzedają przetwory domowej roboty. W takim przypadku warto zamówić od razu większą partię etykietek, i do standardowych informacji dodać jeszcze na przykład napis „BIO”, dopisek „100 procent naturalnych składników” czy „produkt ekologiczny”. To zachęci klientów do kupowania przetworów i podkreśli wysoką jakość dżemów i powideł.

Dlaczego profesjonalne naklejki są lepsze?

Domowe przetwory często lądują w słoikach po innych, zużytych wcześniej rzeczach, co oczywiście nie wpływa na ich smak, ale trzeba przyznać, że dżem owocowy w opakowaniu po majonezie nie wygląda szczególnie zachęcająco. Nasze etykietki kompletnie odmienią wygląd słoików, i tych nowych, kupionych specjalnie do robienia przetworów, i tych odzyskanych po poprzednich wyrobach.

Naklejki, które można przygotować w naszym sklepie, są w eleganckich, miłych dla oka kolorach, a choć etykieta zawiera wiele ważnych informacji, to całość jest bardzo harmonijna i prosta do odczytania, bez przeładowania zbędnymi detalami. Już sam ich wygląd zachęca do spożycia i można mieć pewność, że w środku słoiczka są same smakowitości.

Nasze etykiety drukowane są na specjalnym papierze samoprzylepnym. Naklejka jest tak przygotowana, by łatwo dało się z niej zerwać warstwę zabezpieczającą klej. Umieszczanie samoprzylepnych etykietek na słoiczkach też nie powinno być większym problemem. Klej dobrze się trzyma szkła, nie odgina na rogach, a kolory napisów nie blakną. Zamówione w naszym sklepie etykiety na owocowe przetwory są pod każdym względem lepsze od zwykłych karteczek przyklejanych przezroczystą taśmą.

Twoja domowa spiżarnia może być miejscem, gdzie wyeksponujesz z dumą domowe powidła i dżemy, które przygotujesz dla swoich bliskich. Słoiczki z dżemem truskawkowym, powidłami śliwkowymi i innymi, słodkimi pysznościami do kanapek, placków, naleśników czy do ciast, możesz opatrzeć dedykowaną etykietą, jaką Ci oferujemy. Wybierz rozwiązanie z personalizowanym napisem. W efekcie możesz w dowolny sposób nazwać swoje wyroby – jako np. Dżem cioci Ani.

Przygotuj etykiety na słoiczki z przetworami takimi jak dżemy, konfitury czy powidła, a dzięki temu otrzymasz absolutnie wyjątkowe, indywidualne opakowania. Słoiczki ze słodkościami możesz ustawić w spiżarce czy w szafce, albo podarować je swoim bliskim. Modnym sposobem na takie podarunki jest wykorzystanie ich w formie podziękowania na chrztach, komuniach czy nawet weselach.

Także wtedy, gdy produkujesz w ramach swojej działalności gospodarczej dżemy, konfitury i powidła, zamów u nas większą partię etykiet personalizowanych. Umieść na nich na przykład informację, że Twoje wyroby są przyjazne dla środowiska, nie zawierają sztucznych składników i są wyrobami typu BIO. To ważne oznaczenie, które przyciągnie do Twoich produktów więcej klientów chętnych kupić wysokiej jakości dżemy, konfitury czy powidła.