Etykiety na dżemy i powidła

Twoja domowa spiżarnia może być miejscem, gdzie wyeksponujesz z dumą domowe powidła i dżemy, które przygotujesz dla swoich bliskich. Słoiczki z dżemem truskawkowym, powidłami śliwkowymi i innymi, słodkimi pysznościami do kanapek, placków, naleśników czy do ciast, możesz opatrzeć dedykowaną etykietą, jaką Ci oferujemy. Wybierz rozwiązanie z personalizowanym napisem. W efekcie możesz w dowolny sposób nazwać swoje wyroby – jako np. Dżem cioci Ani.

Etykiety na dżemy i powidła
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przygotuj etykiety na słoiczki z przetworami takimi jak dżemy, konfitury czy powidła, a dzięki temu otrzymasz absolutnie wyjątkowe, indywidualne opakowania. Słoiczki ze słodkościami możesz ustawić w spiżarce czy w szafce, albo podarować je swoim bliskim. Modnym sposobem na takie podarunki jest wykorzystanie ich w formie podziękowania na chrztach, komuniach czy nawet weselach.

Także wtedy, gdy produkujesz w ramach swojej działalności gospodarczej dżemy, konfitury i powidła, zamów u nas większą partię etykiet personalizowanych. Umieść na nich na przykład informację, że Twoje wyroby są przyjazne dla środowiska, nie zawierają sztucznych składników i są wyrobami typu BIO. To ważne oznaczenie, które przyciągnie do Twoich produktów więcej klientów chętnych kupić wysokiej jakości dżemy, konfitury czy powidła.