Niepełnosprawni

W naszym sklepie zalepieni.pl znajdziesz piktogramy niezbędne dla osób niepełnosprawnych. U nas zakupisz zarówno naklejki jak i tabliczki dodatkowo zabezpieczone laminatem dla wydłużenia trwałości!

Opiekunowie osób niepełnosprawnych!

Praktyczne tabliczki z piktogramami! Piktogramy to sprawdzony sposób na szybkie przekazanie ważnej informacji. Idealnym tego przykładem są tabliczki z graficznym przedstawieniem miejsca dla osób niepełnosprawnych – zwykły napis łatwo przeoczyć, jeśli litery są zbyt małe albo napisane nieczytelną czcionką, podczas gdy dobrze zaprojektowane piktogramy nie zostawiają wątpliwości co do przekazu znaku.

niepełnosprawni
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 32 wyników

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Graficzne przedstawienie osoby na wózku jest symbolem powszechnie znanym i dobrze rozpoznawanym, i natychmiast jest jasne, że dane miejsce jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością bądź właśnie one są uprawnione do korzystania z tego konkretnego pomieszczenia albo placu parkingowego. W naszym sklepie można znaleźć kilka wariantów takich informacyjnych tabliczek – są to klasyczne symbole osób niepełnosprawnych, oznaczenia miejsc parkingowych oraz podjazdów dla wózków inwalidzkich, naklejki wskazujące wejście/wyjście oraz windy przystosowane dla OzN. Sama grafika się zmienia, ale kolory to zawsze tradycyjna biel i wyrazisty odcień niebieskiego, typowe dla tabliczek informacyjnych.

Wysoka jakość tabliczek informacyjnych

Tabliczka z oznaczeniami dla osób niepełnosprawnych są niezbędne w budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, parkingach, lokalach gastronomicznych, muzeach, kinach, zakładach pracy. Przygotowane przez nas naklejki pomagają stworzyć przyjazną, bezpieczną przestrzeń dla wszystkich i ułatwiają poruszanie się po danym obiekcie.

Atutem naszych naklejek jest wysoka trwałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych. Tabliczki można umieszczać zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, a graficzne znaki oraz napisy nie ścierają się mimo opadów atmosferycznych oraz regularnego czyszczenia powierzchni z piktogramami. W zależności od konkretnego typu naklejki, piktogram wyraźnie pokazuje, czego dana informacja dotyczy, a niektóre tabliczki mają jeszcze dodatkowe napisy uzupełniające grafikę.

Z jakiego materiału jest tabliczka informacyjna?

Naklejki, jakie można u nas zamówić, są dostępne w kilku rozmiarach – oprócz tych większych tabliczek są też mniejsze nalepki, polecane do tych miejsc, w których nie zmieści się pełnowymiarowy symbol. Jest też wybór co do materiału – może to być wygodna, łatwa do przyklejenia nalepka albo tabliczka PCV z nadrukiem. Tabliczki z PCV można przyczepić do powierzchni taśmą dwustronną albo śrubkami, a wszelkie niezbędne do montażu materiały najlepiej od razu zamówić w naszym sklepie. Wybór sposobu montażu należy dobrać stosownie do materiału, na którym znajdzie się informacyjna tabliczka – taśma dwustronna sprawdzi się tylko na gładkich, równych powierzchniach. Montaż naklejki zalecamy przeprowadzać przy dodatnich temperaturach.

Oba typy naklejek są wykończone wysokiej jakości laminatem antyrefleksyjnym, który chroni przez blaknięciem i zarysowaniem. Jest także możliwość zamówienia w naszym sklepie tabliczki z innego materiału albo w niestandardowych wymiarach, wystarczy w tym celu wysłać do nas zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.