Naklejki miary wzrostu

Dzieci szybko rosną i ani się obejrzysz, a już będzie trzeba wymieniać ich całą garderobę. To naturalny proces, ale możesz go śledzić z większą uwagą, mierząc dziecko co pewien czas, na przykład co miesiąc. Ono również będzie zachwycone, kiedy będzie mogło sprawdzać, ile urosło w ciągu ostatnich tygodni. Nie musisz niszczyć ściany, by zaznaczyć kolejny osiągany wzrost. Wykorzystaj do tego celu nasze naklejki.

Miary wzrostu

Na ścianie pokoju dziecięcego umieścić możesz w tym celu estetyczną i praktyczną w użyciu naklejkę z miarką wzrostu – mamy ją w wersji dla chłopca w kolorze niebieskim i dla dziewczynki w kolorze różowym. Możesz wybrać także uniwersalną naklejkę w innym kolorze.

Naklejki Miary wzrostu
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pamiętaj, że przy jej naklejaniu w pokoju dziecka, w korytarzu czy w przedpokoju, należy zachować odpowiednią odległość od podłogi, by wynik pomiaru zawsze był miarodajny. Zanim więc przystąpisz do naklejania miarki wzrostu na ścianę lub mebel – szafę lub regał, zmierz miarką od podłogi odpowiednią odległość i oznacz ją w widoczny sposób.

Dzięki miarkom wzrostu będziesz na bieżąco z tym, w jakim tempie rośnie Twoje dziecko. Dla najmłodszych może być to frajdą, by mierzyć się od czasu do czasu. Dzieci są dumne z tego, że rosną, dlatego warto wzmacniać w nich to szczególne uczucie.

Naklejki zalepieni.pl – ozdoba pokoju dziecięcego

Poza tym nasze miarki wzrostu w formie naklejek dostępnych na Zalepieni.pl mogą być traktowane jako oryginalna ozdoba pokoju dziecięcego. Kolorowa naklejka jest łatwa w użyciu, dodaje barw jednolitym ścianom pozbawionym innych dekoracji. Możesz też dopasować miarkę wzrostu wyglądem do wystroju wnętrza, a nawet do innych naklejek do pokoi dziecięcych, jakie znajdują się w naszej ofercie. Dobieraj do pokoju swojej pociechy takie miarki wzrostu, które spodobają się dziecku. Szybko umieść je w wybranym miejscu, a dekoracja pokoju będzie od razu gotowa. W jednym momencie będziesz też mógł sprawdzać, ile mierzy Twoje dziecko i czy rośnie w odpowiednim dla swojej kategorii wiekowej tempie.