Naklejki na samochód

Jednolity kolor lakieru sprawia, że nie możesz się wyróżnić w tłumie podobnych pojazdów na ulicach i parkingach? Pragniesz szybkiej odmiany, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na oryginalne przemalowanie samochodu? Nie musisz tego robić! Wykorzystaj nasze naklejki na samochód. Szeroki wybór oryginalnych naklejek na auta sprawi, że będziesz mógł wybrać takie produkty, które pozwolą na spersonalizowanie pojazdu.

na samochód kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 126 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 126 wyników

Łatwy i szybki sposób na przełamanie nudy

Wydaje Ci się, że samochody na ulicach różnią się tylko nieznacznie od siebie? Najczęściej widzisz na drogach białe czy czarne auta, które nie wyróżniają się niczym szczególnym? Twój pojazd może być zupełnie inny. Najlepszym sposobem na ucieczkę od nudy i na wyróżnienie się będą naklejki. To dekoracje samochodu, które ułatwiają jego ozdobienie. Możesz wykonać dekorację szybko i skutecznie, a jeśli naklejki Ci się znudzą, zawsze możesz je usunąć z karoserii.

Oznaczenie samochodu rodzinnego

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem, czy masz już pewien staż jako tata lub mama? Niezależnie od Twojej odpowiedzi, możesz oznaczyć swoje auto w widoczny sposób jako samochód rodzinny. Pozwolą na to nasze naklejki. Oznacz pojazd rodzinny, przyklejając na szybach lub karoserii naklejki z imionami dzieci lub z napisem „jedzie z nami dziecko”.

Tuning auta w zasięgu możliwości

Naklejki na samochód to bodajże jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na tuning auta. Nadasz mu osobisty charakter. Umieszczaj naklejki na karoserii albo na szybie, w różnych stylach, kolorach i wzorach. Oferujemy szeroki wybór produktów z tekstami śmiesznymi i ideologicznymi. Dekorując w ten sposób swój pojazd, wzbudzasz zainteresowanie na drodze, a niekiedy nawet zachwyt innych kierowców. Nie bój się wyrażać siebie właśnie w ten sposób, jeśli jesteś fanem motoryzacji!

Naklejki na auto dostępne na Zalepieni.pl wykonane są z wysokiej jakości winylu, co pozwala na aplikowanie ich na różnych powierzchniach samochodu – na błotnikach, masce, klapie bagażnika czy na drzwiach. Nadają się one również na szyby. Są odporne na powstawanie pęcherzyków powietrza, dlatego ich prawidłowe naklejenie nie będzie dla Ciebie problematyczne.