Zakazy

Znaki zakazu

Twoją bramę wjazdową do domu czy na teren firmy stale ktoś zastawia? Świeżo zasiany trawnik jest wiecznie podeptany lub zaśmiecony? A może na fragmencie Twojej działki biwakowicze urządzają sobie co lato pole namiotowe? Istnieje wiele podobnych przykładów, gdy ktoś podejmuje się działania na szkodę Twoją lub środowiska. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór tabliczek i naklejek pozwalających na zakazywanie określonych działań.

zakazy miniaturka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 73 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 73 wyników

Zakaz zatrzymywania i inne

Naklej na bramę znak zakazu zatrzymywania się i postoju, z dopiskiem „Brama Wjazdowa, Nie zastawiać”. Natomiast w miejscu, które bynajmniej nie jest przeznaczone do biwakowania, umieść zakaz wraz z piktogramem, który przemówi do wyobraźni potencjalnych biwakowiczów.

W muzeum czy galerii oznacz już na wejściu Zakaz fotografowania i zakaz hałasowania. Na bloku czy ścianie szczytowej swojego domu możesz wykorzystać Zakaz gry w piłkę lub Zakaz odbijania piłki.

Jakość znaków zakazu

Wszystkie oferowane przez nas tablice i naklejki z kategorii „Zakaz” wykonane są z materiałów, którym nie straszny negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Dlatego można je stosować nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Wybierz takie zakazy, które pasują do Twojej działalności lub pozwolą Ci skutecznie zabezpieczyć mienie i święty spokój.