Kochamy zwierzaki

Przyjaciele zwierząt!

Jeśli prowadzicie restaurację, kawiarnię, hotel, pensjonat czy inny lokal, w którym pozwalacie gościom na przebywanie ze swoimi zwierzęcymi pupilami to dobrze trafiliście do naszego sklepu.

W tej kategorii znajdziecie naklejki i tablice zaświadczające o tym, że w środku mogą przebywać osoby ze swoimi ukochanymi zwierzakami.

Kochajmy zwierzęta

Zwierzęta to nasi mali przyjaciele. Stworzone przez nas naklejki „nie krzywdź” to idealny sposób na to, by wzmocnić ten przekaz. Naklejką można podkreślić swoje poglądy i zachęcić innych do przyjaznego traktowania zwierząt, jak również poinformować, że w danym miejscu domowe czworonogi są bardzo mile widziane.

Naklejki i tabliczki zapraszamy ze zwierzętami
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 26 wyników

Nalepki zachęcające do adopcji porzuconych zwierząt oraz ich ochrony przed zagrożeniami można umieszczać w różnych miejscach, zarówno na samochodach, jak i ścianach budynków, kolumnach, szybach, dużych tablicach informacyjnych.

Znajdujące się w naszej ofercie naklejki dotyczące ochrony zwierząt wyróżniają się bardzo czytelną grafiką i prostymi, ale chwytliwymi napisami. Od razu wzbudzają emocje i wysyłają ważny sygnał, są widoczne z daleka, a ponieważ są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, bez żadnego trudu można znaleźć taką naklejkę, która najlepiej skomponuje się z otoczeniem i będzie przykuwać uwagę przechodniów.

Kochasz zwierzęta? Pokaż to!

Dzięki naklejkom można spersonalizować swój samochód. Naklejki nie są drogie, ale pomagają stworzyć niebanalną formę przekazu i bardzo wiele mówią o właścicielu auta. To świetny sposób na promowanie własnych poglądów, a miłość do zwierząt jest właśnie taką rzeczą, którą wiele osób chciałoby zamanifestować. Naklejka „kotek w aucie” czy „przyjaciel w samochodzie” informuje też, że pojazd przewozi szczególnych pasażerów i właścicielowi bardzo zależy na tym, aby inni kierowcy zachowywali się na drodze ostrożnie, mając na względzie bezpieczeństwo nie tylko ludzi, ale też zwierząt.

Kupując takie naklejki u nas można mieć pewność, że napis oraz grafika będą doskonale widoczne dla innych pojazdów na drodze. Naklejki są zrobione z wysokiej jakości folii pcv, nie jest im straszny deszcz, mróz czy wysokie temperatury, i nawet gdy słońce mocno świeci łatwo przeczytać to, co się na naklejce znajduje. Taka nalepka pasuje na każdy samochód, wystarczy wybrać odpowiednią grafikę oraz rozmiar, a jej przyklejenie do pojazdu zajmie raptem kilkanaście minut.

Zwierzęta mile widziane

Do wielu budynków użyteczności publicznej, sklepów czy restauracji nie wolno wchodzić ze zwierzętami, ale są także miejsca, w których ten zakaz nie obowiązuje. Mile widziani są tam zarówno ludzie, jak też ich domowi pupile, a najprościej można o tym poinformować umieszczając w widocznym miejscu naklejkę ze stosownym napisem.

Mamy kilka wersji takich naklejek. Różnią się one napisami, jak i grafiką, ale główna informacja jest zawsze ta sama – w tym miejscu goście mogą przebywać ze swoimi zwierzętami domowymi. Są też naklejki dotyczące psów asystujących – niektóre lokale nie wpuszczają do siebie zwierząt, robią jednak wyjątek dla psów towarzyszącym osobom niepełnosprawnym.

Takie naklejki są szczególnie popularne w hotelach, kawiarniach i restauracjach, gdzie domyślnie obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt. Dzięki nalepkom od razu widać, że jest to miejsce przyjazne zwierzętom, co skutecznie przyciągnie klientów mających na uwadze dobro swoich czworonogów.

Gdzie najlepiej umieszczać naklejki?

Naklejki z serii „kochamy zwierzaki” pasują do wielu miejsc. Powinno się je umieszczać tam, gdzie są najbardziej widoczne, czyli na przykład przy wejściu do budynku, w głównym holu, w recepcji, na oknach wychodzących na ulicę, na zderzaku samochodu. Oferowane przez nasz sklep naklejki są wystarczająco duże, by rzucać się w oczy także w przestronnych lokalach, a do tego mają różne kolory – oprócz standardowej bieli, szarości i czerni są naklejki w odcieniach żółci, czerwieni, zieleni, niebieskiego oraz naklejki metaliczne.

Nasze nalepki nie blakną pod wpływem słońca i są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Bardzo dobrze trzymają się powierzchni, nie odchodzą przy rogach i trudno je porysować, ale w razie konieczności da się je bezproblemowo usunąć ze ściany, szyby czy karoserii pojazdu. Naklejki w naszym sklepie są standardowo z folii połyskującej, jest jednak możliwość zamówienia nalepki z folii mat. W przypadku naklejek na szybę zalecamy model w białym kolorze, który jest najlepiej widoczny.

Jak przykleić nalepkę?

Każdy zestaw składa się z naklejki oraz folii transportowej, z pomocą której można swoją nalepkę umieścić w wybranym miejscu. Powierzchnia, na którą będzie naklejona grafika, musi zostać dokładnie umyta i odtłuszczona, w przeciwnym razie klej będzie słabo trzymał, a na nalepce pojawią się nierówności.

Kiedy powierzchnia jest już czysta i sucha, można zabrać się na naklejanie. Folię transportową trzeba dość mocno docisnąć na naklejki, po czym odrywa się ją spokojnym ruchem, zostawiając na powierzchni właściwą naklejkę. Podczas tej czynności trzeba cały czas zwracać uwagę na to, czy wszystkie elementy naklejki zostają na wybranej powierzchni. Jeśli nie mają Państwo doświadczenia, można zamówić usługę profesjonalnego oklejania – warto to rozważyć zwłaszcza wtedy, gdy naklejka ma skomplikowany kształt i składa się z wielu elementów, a do tego ma trafić na wymagającą powierzchnię.