Etykiety na wódkę weselną

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Nic więc dziwnego w tym, że młodzi przygotowują się do niego przez wiele miesięcy, a nawet lat. Wszystko musi być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik – wystrój kościoła, sali weselnej, suknia ślubna i szykowny garnitur, do tego zespół i samochód. Wielu młodych chce spersonalizowanych dekoracji weselnych, a my możemy je dostarczyć.

Wódka weselna

Etykiety na wódkę weselną – estetyczne, zabawne, a często szalone czy eleganckie. Wybierasz takie, które naprawdę Ci się podobają, a dzięki kreatorowi graficznemu możesz nadać im taką szatę, która będzie pasować do dekoracji na sali.

Etykiety na wódki weselne
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Weselna wódka w unikalnej szacie

Na stole weselnym możesz ustawić weselne alkohole ze zindywidualizowanymi etykietami. Oddajemy do Twojej dyspozycji kreator, który ułatwi Ci zaprojektowanie etykiety na różne butelki z mocnymi trunkami. Nasze kreatywne pomysły, które korzystają z tradycyjnych wzorców i nowoczesnych pomysłów naszych projektantów owocują oryginalnymi etykietami na alkohol, jakie zachwycą Twoich gości i Ciebie samego.

Naklejki na wódkę weselną własny projekt

Stwórz ze Zalepieni.pl jedyne w swoim rodzaju etykiety na alkohole, które będą odznaczać się eleganckim wyglądem i wytwornością, pasującą na wiele uroczystości, podczas których zechcesz wznieść toast, w szczególności podczas tak ważnego dnia, jakim jest własny ślub i wesele. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdej Pary Młodej ważne jest zorganizowanie uroczystości ślubnych z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oryginalne etykiety na wódkę weselną są jednym z nich. Będą one nie tylko ozdobą butelek, które znajdą się na stołach weselników, ale dodadzą przyjęciu bardziej spersonalizowanego charakteru.

Napisy na etykiecie

Na etykiecie może znaleźć się konwencjonalny napis „Wódka weselna” wraz z imionami nowożeńców i datą ślubu, jak i zupełnie inny nadruk, który wyróżni butelki wódki weselnej. Możesz udekorować etykiety na alkohol na wesele zgodnie z przyjętą konwencją przyjęcia. Jeśli tematem przewodnim będzie styl glamour z nutką romantyzmu, właśnie takie mogą być Twoje weselne etykiety, które z pewnością zapadną w pamięci gości i zachwycą ich. Dodatkowo staną się estetyczną dekoracją stołów. Możesz nimi ozdobić butelki z wódką weselną, ale nie tylko. Przygotujesz z naszą pomocą dedykowane etykiety na wino weselne.

Masz motyw przewodni tego szczególnego dnia? To znakomicie, ponieważ możesz personalizować etykiety na wódkę weselną tak, by z nim współgrały. Umieść na butelce trunków weselnych ulubioną sentencję, zabawne wierszyki czy powiedzenia i fragmenty weselnych przyśpiewek. Zaskocz gości personalizowanymi etykietami na butelkę wódki, jaką wręczysz im w podzięce za wspólną zabawę. Umieść na etykiecie swoje imiona i datę wesela, aby trunek stanowił miły, pamiątkowy akcent dla obdarowanych. W naszym personalizatorze bez problemu umieścisz na wódce weselnej krótkie teksty.

Na stołach weselnych wódka z etykietą będzie prezentować się znakomicie – znacznie lepiej, niż fabrycznie wykonane nalepki. Oferujemy wiele uniwersalnych wzorów do wyboru, jeśli chcesz z nich skorzystać podczas tworzenia w pełni spersonalizowanej etykiety. Zaskocz weselników swoją inwencją i wybierz personalizowane etykiety na wódkę weselną.