Maseczki ochronne 100szt CERTYFIKAT

12.99 

Maseczka trójwarstwowa

NASZE MASECZKI POSIADAJĄ WSZYSTKIE WYMAGANE ATESTY I POZWOLENIA!

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Maseczki ochronne 100szt CERTYFIKAT
Maseczki ochronne 100szt CERTYFIKAT
12.99 

MASECZKI OCHRONNE ZABEZPIECZAJĄCE ZESTAW 100szt.

Maska jest tak skonstruowana, aby można było w niej z łatwością oddychać.

Dzięki anatomicznemu kształtowi maska jest łatwa do dopasowanie dla większości kształtów twarzy, tak aby zapewnić konieczną szczelność.

Posiada wkładkę modelującą na nos, co umożliwia swobodę ruchu twarzy podczas mówienia.

Maska jest tak skonstruowana, aby można było w niej z łatwością oddychać. Dzięki anatomicznemu kształtowi maska jest łatwa do dopasowanie dla większości kształtów twarzy, tak aby zapewnić konieczną szczelność. Wielowarstwowy materiał filtracyjny zapewnia ochronę układu oddechowego. Taśma nagłowia wykonana z gumowych nitek w oplocie zapewnia idealne przyleganie maski do twarzy. Produkt posiada dwie elastyczne i niezwykle wytrzymałe gumki, które uszczelniają maskę i sprawiają, że dokładnie przylega do twarzy. Założone zapobiegają zsuwaniu się maseczki z twarzy.

Maseczka trójwarstwowa, włóknikowa, z gumkami wykonana z niepylącej i hipoalergicznej włókniny PP. Zabezpiecza przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową, chroni przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Zapewnia swobodne oddychanie, filtracja 99,9%. Posiada wkładkę modelującą na nos, co umożliwia swobodę ruchu twarzy podczas mówienia.

UWAGA NA NIEBEZPIECZNE MASKI KTÓRYCH JEST WYSYP NA POLSKIM RYNKU! NASZE MASECZKI POSIADAJĄ WSZYSTKIE WYMAGANE ATESTY I POZWOLENIA! NASZA FIRMA ZAOPATRUJE W ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI JEDNOSTKI ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ CO GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ .

certyfikat dostawcy
certyfikat dostawcy
maseczka 2
maseczka 2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.