Tablice komunijne imienne

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu duchowym i rodzinnym młodego człowieka oraz jego rodziny. Przez niemal cały rok dzieci przygotowują się do pierwszego przyjęcia komunii, w obecności wspólnoty kościelnej oraz swoich bliskich. Zwyczajowo już goście – babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie zapraszani są na przyjęcie.

Komunia Święta
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dziś najczęściej są one urządzane poza domem, w lokalach i restauracjach, czy w wynajętych salach okolicznościowych. W dobrym tonie jest udekorowanie takiego miejsca np. tablicą komunijną imienną, która będzie miłym akcentem witającym gości podczas przyjęcia. Na Zalepieni.pl zamówisz taką tablicę, którą umieścisz na postumencie, czy zawiesisz na ścianie. My proponujemy włożenie takiej tablicy na sztalugę (nie jest ona częścią oferty).

Tablice z grafiką komunijną

Mamy do wyboru wiele grafik komunijnych, z których możesz wybrać taką, jaka najbardziej przypadnie do gustu dziecka i Twojego. Dopasuj ją być może do innych elementów dekoracji na przyjęciu komunijnym, tworząc spójną aranżację. Dziecko będzie zachwycone możliwością takiego oryginalnego powitania swoich gości.

Tekst na tablicy komunijnej jest personalizowany – możesz zaplanować umieszczenie na nim np. tylko imienia dziecka albo imienia z nazwiskiem. Zaskocz gości na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej.