Naklejki wypukłe 3D

Naklejki wypukłe 3D to idealna forma znakowania przedmiotów, urządzeń, mebli, itp. Doskonale sprawdza się w branżach takich jak: AGD, meblarstwo, reklama, bhp, elektryczna/elektroniczna. To również doskonały nośnik reklamy!

Nośnik reklamy i znakowanie

Każda naklejka 3D prezentuje się wyjątkowo elegancko podkreślając prestiż firmy czy produktu.

Naklejki wypukłe 3D
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Naklejki wypukłe 3D, znajdujące się w naszej ofercie na Zalepieni.pl, to idealna forma znakowania przedmiotów, urządzeń, mebli i nie tylko. Doskonale sprawdza się w branżach takich jak: AGD, meblarstwo, reklama, bhp, elektryczna/elektroniczna.

Zalepieni.pl – producent naklejek wypukłych 3D

To doskonały nośnik reklamy, z którego możesz korzystać tak, jak jest Ci wygodnie. Każda naklejka prezentuje się wyjątkowo elegancko podkreślając prestiż produktu. Zaprojektuj indywidualnie grafikę i tekst, a następnie zleć nam wykonanie naklejek wypukłych 3D z wykorzystaniem Twoich materiałów graficznych.

Naklejki żywiczne 3D

Takie zindywidualizowane naklejki wypukłe 3D wykonujemy z użyciem wysokiej jakości materiałów, nadając im podwyższoną trwałość. Wyeksponuj swoje logo w nowoczesny, interesujący sposób. Możesz nakleić je na samochód, telefon komórkowy, oznaczyć nimi komputery firmowe czy breloki dla pracowników. Ograniczeniem w wykorzystaniu ich w praktyce jest tylko Twoja wyobraźnia. Nasze naklejki wypukłe 3D na Zalepieni.pl są odporne na potencjalnie szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Naklejki 3D cennik

W naszym sklepie zalepieni.pl zapoznasz się z cennikiem w trakcie składania zamówienia. Dostarczamy je do Ciebie w arkuszach po tyle sztuk, ile zamówisz. Bez trudu odkleisz je od arkusza i nakleisz tam, gdzie chcesz.