Etykiety na bimber

Spośród trunków domowej roboty możesz przygotować między innymi bimber, czyli napój alkoholowy, który wytwarzany jest w procesie destylacji. Do tego celu potrzebujesz wykorzystać względnie proste urządzenia – być może już masz odpowiednią aparaturę.

Nalepki na bimber

Z zacieru zbożowego, ziemniaczanego lub nastawu cukrowego oraz wina, możesz wyprodukować tradycyjny bimber i przelać go w estetyczne butelki, jakie staną się ozdobą Twojej piwniczki czy barku.

Etykiety na bimber
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kreator etykiet

Etykiety na bimber ze sklepu internetowego zalepieni.pl wyróżniają się możliwością personalizacji. Dzięki wbudowanemu kreatorowi etykiet możesz umieścić na nich fragmenty z własnym tekstem.

Etykieta na bimber

W Polsce bimber, nazywany również samogonem czy księżycówką, ma wieloletnią tradycję produkcji i najczęściej produkowany jest amatorsko. Możesz kupić dla swoich wyrobów alkoholowych odpowiednie etykiety w naszym sklepie – Zalepieni.pl. Mamy etykiety głównie przeznaczone na wyroby domowe, ale nie tylko – mogą być to także wyroby rzemieślnicze.

Naklejka na butelkę z bimbrem

Ładne, ciekawe, oryginalne i personalizowane etykiety na bimber to rozwiązanie dla każdego, kto trudni się taką działalnością.

Wyróżnij swój samogon

Wykorzystaj etykiety na bimber z Zalepieni.pl by wyróżnić swój alkohol na tle innych albo przygotować partię butelek z bimbrem na potrzeby pary młodej i weselników.

Etykiety na bimber weselny

Oferujemy personalizowane etykiety na bimber weselny. Bimber z oryginalnymi etykietami, zawierającymi imiona nowożeńców i datę ślubu będzie wyjątkową atrakcją na weselu. Butelka z taką etykietą będzie również pożądaną pamiątką z imprezy.