Nie krzywdź - zwierzaki

Naklejki na samochód NIE KRZYWDŹ / ZWIERZAKI

Wiele osób traktuje swoich czworonożnych pupili jako pełnoprawnych członków rodziny. Pies czy kot, a nawet kanarek lub chomik, może być ulubieńcem wszystkich domowników. Jeśli tak też jest u Ciebie, zamów na Zalepieni.pl naklejki na samochód, które będą ozdabiały pojazd, a z drugiej strony będą jasnym komunikatem, że w aucie jest pies, kot czy inne zwierzę.

nie krzywdź
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Funkcja informacyjna

Nasze naklejki ze zwierzakami, przeznaczone do ozdabiania zwłaszcza tylnej klapy samochodu lub tylnego zderzaka, mogą mieć formę grafiki czy napisu. Udostępniamy wiele wzorów – naklejki czarno-białe lub kolorowe, dlatego dobierz dla siebie takie propozycje, które najbardziej przypadną do Twojego gustu i będą ozdobą dla auta. Masz kochanego kota lub psa?

Funkcja ideologiczna

Oprócz naklejek wskazujących na to, że w samochodzie są przewożone zwierzęta – nasi pupile, możesz wyrazić swój apel do ludzi, którzy w różny sposób krzywdzą zwierzęta. Naklejki na auta z napisem „Nie krzywdź” i wizerunkiem psa lub kota pozwoli Ci na wyrażenie swojego światopoglądu na kwestie związane z traktowaniem zwierząt.
Wszystkie nasze naklejki na samochód z kategorii „Nie krzywdź/ zwierzaki” są przeznaczone dla prawdziwych przyjaciół zwierząt. Wyraź swoją miłość i przyjaźń do czworonogów właśnie w ten oryginalny sposób.