Planery

Planowanie cotygodniowych zajęć, obowiązków, wizyt lekarskich i spotkań biznesowych będzie o wiele łatwiejsze, jeśli wykorzystasz oferowane przez nas planery. Mają one zwykle postać kartek z podziałem na dni tygodnia.

Planer miesięczny

Jeden planer obejmuje 5 różnych tygodni, czyli można na jego bazie rozplanować zajęcia na cały miesiąc. Umieść go na lodówce, tablicy korkowej przy użyciu pinezek czy w innym, widocznym miejscu, w którym dostęp do niego będziesz mieć Ty i ewentualnie wszyscy domownicy.

Planery kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 20 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 20 wyników

Kalendarz planer

Planer możesz wykorzystać w domu i w pracy. Pomoże Ci on zaplanować zajęcia dodatkowe Twoich dzieci, wizyty u lekarza czy u kosmetyczki, jak i płatności i spotkania z klientami lub kontrahentami. Korzystaj z planerów od zalepieni.pl w taki sposób, by było Ci po prostu wygodnie. Pisz na nich i wypełniaj kolejne pola przy użyciu długopisu, mazaka czy flamastrów. Oznaczaj ważne daty, co ułatwi Ci ich zapamiętanie.

Planer do druku

Planery mają postać dużych, wyraźnych kartek drukowanych w podobny sposób. Możesz je przymocować z użyciem magnesów, pinezek czy szpilek. Mamy w ofercie także planery magnetyczne, które bez trudu umieścisz na lodówce czy tablicy wykonanej z metalu.