Ptaki odstraszające - naklejki

Ptaki, które uderzają w szybę często pozostawiają na niej ślady a nawet uszkadzają ją czy wręcz tłuką. Naklejki odstraszające to idealny sposób zapobiegania tym niemiłym zdarzeniom. Sylwetki dużych ptaków drapieżnych skutecznie oddziałują na mniejsze ptaki i owady odstraszając je.

Naklejki ptaki – na szyby

W ofercie mamy dużo różnych kolorów naklejek jednak najbardziej skuteczne na szybie/witrynie/ekranach drogowych są kolory: czarny i biały.

ptaki miniaturka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Mieszkasz na najwyższych piętrach wieżowców mieszkalnych? A może masz biuro w wysokim budynku, niemal w chmurach? Z pewnością taka lokalizacja zapewnia Ci zapierające dech w piersiach widoki, ale z drugiej strony możesz mieć pewien problem z ptakami. Uderzać mogą one o szybę i pozostawiać na niej ślady, czy wręcz je uszkodzić. Jak sobie poradzić z takim problemem?

Naklejki odstraszające ptaki

Przedstawiamy Ci prosty sposób na to, by odstraszyć ptaki, które ewentualnie zbliżą się do Twoich okien. Nie musisz wiele inwestować w skuteczną metodę na to, by raz na zawsze pożegnać niepożądanych gości rozbijających się o taflę szkła Twoich okien i przeszkleń. Możemy zaoferować Ci na zalepieni.pl naklejki, które odstraszają ptaki. To idealny sposób zapobiegania niemiłym zdarzeniom. Nasze naklejki łatwo nakleisz na swoje okna, a sylwetki dużych ptaków drapieżnych, jakie się na nich znajdują, już z daleka dadzą innym ptakom znać, że lepiej się do nich nie zbliżać. Takie naklejki oddziałują na mniejsze ptaki i owady w sposób odstraszający.

Wybieraj więc spośród naszej szerokiej oferty naklejek z wizerunkami sylwetek ptaków w różnych kolorach i wzorach. Są one dostępne w kolorze czarnym i białym. Nakleić możesz je na szybie, witrynie czy ekranach drogowych.