Naklejka z imieniem

Chcesz, aby pokój Twojej pociechy był bardziej przyjazny i kojarzył się z bezpieczeństwem? Ozdób jego ściany za pomocą naklejek z imieniem dostępnych na Zalepieni.pl. Dosłownie w kilkanaście minut ozdobisz pokój swojego dziecka!

Naklejki na ścianę z imieniem

Do stworzenia ciekawej aranżacji wcale nie są potrzebne kosztowne bibeloty ani czasochłonny, uciążliwy remont. Wnętrze całkowicie może zmienić swój charakter dzięki subtelnym, ale przemyślanym zmianom, a w tym bardzo są pomocne naklejki na ścianę, których szeroki wybór znajduje się właśnie w naszym sklepie.

imię kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Świetny sposób na ożywienie wnętrz

Dzięki naklejkom nie trzeba przemalowywać ścian czy szukać drogich tapet. Oryginalne naklejki z imieniem odświeżą wnętrze i sprawią, że stanie się ono bardziej nowoczesne, ale zarazem przytulne. Końcowy efekt robi duże wrażenie, a jego osiągnięcie nie wymaga ani dużych nakładów pracy, ani poważnych inwestycji finansowych. Nasze naklejki są wysokiej jakości i w przystępnej cenie, wystarczy wybrać odpowiedni model, a przygotowanie dekoracji zajmie raptem kilkanaście minut. Przed wyborem naklejki trzeba tylko zmierzyć dokładnie powierzchnię ściany i określić wielkość wzoru, jaki ma się na niej znaleźć.

Jak ozdobić naklejkami pokój dziecka?

Naklejki na ścianę z imieniem to doskonały pomysł na wykończenie pokoju dziecięcego. Pomalowana na gładki kolor ściana nie będzie już wydawać się tak nudna, a do tego ozdobny napis pomaga stworzyć unikalną, prywatną przestrzeń – maluch czuje, że pokój jest naprawdę jego. Jeśli zaś jeden pokój zajmuje rodzeństwo, naklejka z własnym imieniem ułatwi wydzielenie osobistej strefy dla każdego dziecka.

Nasze naklejki są tak zaprojektowane, że da się z nich ułożyć każde imię. Największe litery mają wysokość aż 40 cm, a napis może być jednobarwny albo wielokolorowy, w zależności od preferencji małego domownika. Do wyboru jest kilka różnych czcionek oraz szeroka paleta kolorów, a jeśli żadna z gotowych propozycji nie wydaje się w stu procentach trafiona, wystarczy się z nami skontaktować – na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i przygotujemy ciekawy projekt napisu.

Naklejki z imieniem dziecka nadają się przede wszystkim na ścianę, ale można też naklejać je na szybie. Mniejszymi naklejkami da się także przyozdobić dziecięce mebelki, jeśli tylko mają one gładką powierzchnię. Wystrój pokoju malucha nie musi się kończyć tylko na imieniu, bo taki napis śmiało można połączyć z innymi naklejkami, jakie znajdują się w naszym asortymencie – może to być doklejana do ściany albo szafy miara wzrostu, kolorowe naklejki przedstawiające zwierzątka, atrakcyjne graficznie mapy czy duże naklejki z samochodami, księżniczkami i rycerzami.

Największe zalety naszych naklejek

Naklejki na ścianę dla dzieci z imieniem są w pięknych, żywych kolorach, które spodobają się każdemu dziecku. Są wykończone specjalną warstwą samoprzylepną, więc ich umieszczenie na ścianie nie sprawi wielu kłopotów. Nasze naklejki są zawsze starannie opakowane, tak by nie doszło do ich uszkodzenia podczas transportu, a po wyjęciu z zabezpieczającej tuby od razu nadają się do montażu.

Naklejka jest wykończona matową, antyrefleksyjną powierzchnią, która nie odbija światła, dzięki czemu napis jest dobrze widoczny niezależnie od nasłonecznienia pokoju, ale istnieje także możliwość zamówienia naklejki z folii błyszczącej. Naklejka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, nie traci kolorów, nie ściera się i nie odrywa od ściany. Co jeśli chcemy napis usunąć? Można to zrobić, zrywając delikatnie nalepkę – odrywanego fragmentu nie powinno się trzymać pod kątem prostym, ponieważ to właśnie wtedy najłatwiej uszkodzić warstwę farby. Pomocne może być także lekkie podgrzanie naklejki, na przykład ciepłym strumieniem powietrza z włączonej suszarki do włosów.

Jak stworzyć ozdobny napis z imieniem dziecka?

Przygotowanie napisu na ścianę w dziecięcym pokoju nie jest trudnym zdaniem, niemniej warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim należy unikać przyklejania nalepek na świeżo pomalowaną ścianę, ponieważ klej nie będzie wtedy dobrze trzymał i do tego uszkodzi się samą farbę – z ozdabianiem ścian trzeba poczekać co najmniej dwa tygodnie. Nim naklejka trafi na ścianę, jej powierzchnia musi zostać dokładnie oczyszczona i wysuszona – jeśli będą tam tłuste plamy, pogorszy to przyczepność kleju i nalepka będzie odchodzić.

Naklejki z imionami dzieci są zrobione z kilku oddzielnych elementów, które należy połączyć w całość. Nie jest to skomplikowana procedura, po prostu trzeba z otrzymanego arkusza wyciąć poszczególne części, oderwać warstwę zabezpieczającą i przykleić nalepkę do ściany w wybranym wcześniej miejscu. Kiedy już wszystkie części znajdą się na ścianie, cały wzór należy lekko docisnąć i przetrzeć gąbką albo wałkiem, tak by usunąć spod naklejki pęcherzyki powietrza. W przypadku dużych napisów warto zamówić usługę profesjonalnego naklejania ozdób na ściany – przyklejonego napisu nie da się poprawić i zmienić jego ułożenia.

Warto też pamiętać, że niektóre rodzaje farb, zwłaszcza te zmywalne, mogą wymagać dodatkowej warstwy kleju. W razie wątpliwości co do sposobu wykonania napisu mogą się Państwo skontaktować z nami – chętnie udzielimy potrzebnego wsparcia.