Magnesy na lodówkę

Zbieranie magnesów z różnych stron świata, z odbytych podróży to hobby, które podziela wielu turystów i nie tylko. Jednocześnie magnesy na lodówce mogą pełnić nie tylko funkcję pamiątki, ale i praktycznego dodatku, którym podtrzymasz rysunki swoich dzieci czy przygotowaną listę zakupów i planer.

Magnes z logo firmy

Magnesy na lodówkę mogą być ozdobione także logo firmowym i wówczas stają się ciekawym gadżetem promocyjnym, zwiększającym świadomość marki w otoczeniu bliższym i dalszym przedsiębiorstwa.

magnesy mix
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Możesz wybrać na Zalepieni.pl magnesy na lodówkę z dowolną grafiką i napisem, dla siebie i dla swojej firmy. Szukasz niezbyt drogiego, ale jednocześnie efektownego prezentu? Chcesz obdarować swoich bliskich czymś wyjątkowym i spersonalizowanym? W takiej sytuacji magnesy są dla Ciebie idealną propozycją! Wysyłaj do nas projekt lub zdjęcie a my sprawnie wyprodukujemy dla Ciebie niepowtarzalne magnesy!
Na Zalepieni.pl zamówisz też magnesy z logo firmy, sloganem czy z wizerunkiem promowanych produktów. To gadżet, który możesz rozdawać w ramach akcji promocyjnej czy podarować dotychczasowym klientom.

Szukasz niezbyt drogiego ale efektownego prezentu? Chcesz obdarować swoich bliskich czymś wyjątkowym i spersonalizowanym? W takiej sytuacji magnesy są dla Ciebie idealną propozycją! Wysyłaj do nas projekt lub zdjęcie a my sprawnie wyprodukujemy dla Ciebie twoje niepowtarzalne magnesy!