Tablice budowlane

Właściwe oznakowanie miejsca budowy zostało wyraźnie określone przez obowiązujące normy prawa budowlanego. W związku z tym każda inwestycja budowlana musi być oznaczona odpowiednimi tablicami – informacjami wizualnymi.

Tablice informacyjne budowlane

W internetowym sklepie zalepieni.pl znajdziesz tablice optymalnie dostosowane do placów budowy. Nasze tablice spełniające wszystkie wymogi prawne. Wytwarzamy je z odpowiednio dobrych materiałów, co powoduje ich wyjątkową trwałość na zmienne warunki atmosferyczne.

Tablice budowlane możesz u nas kupić w bardzo dobrych cenach!

kategoria miniaturka budowlane
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 66 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 66 wyników

Budowa domu, obiektu handlowego czy biurowego, wymaga odpowiedniego oznakowania i zabezpieczenia. Place realizacji takich inwestycji są miejscem pracy dla wielu osób, należących do ekip budowlanych czy monterskich. Niejednokrotnie eksperci wykonują swoje zadania na dużych wysokościach. Inwestor zobowiązany jest do zabezpieczenia i odpowiedniej organizacji placu, łącznie z jego oznakowaniem.

Tablica budowy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa budowlanego, na takim placu powinna znaleźć się charakterystyczna tablica w kolorze żółtym informująca o tym, z jaką budową mamy do czynienia. Jej wygląd, a więc kształt, kolor oraz treść określa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002 roku w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

Na zalepieni.pl znajdziesz tablice informacyjne na budowy, które spełniają wszystkie wymogi prawne. Informację wizualną umieścisz w widocznym miejscu na placu.

Znaki budowlane

Oprócz tego na zalepieni.pl mamy i inne produkty, których możesz potrzebować. To tablice ostrzegawcze i tablice urządzeń elektrycznych. Te pierwsze pełnią funkcję ostrzegawczą na placu budowy i informują o tym, że np. wejście na rusztowanie przy budynku stwarza realne ryzyko zagrożenia zdrowia lub życia. Dzięki takim tablicom można zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich pracowników na placu budowy. Ponadto proponujemy tablice, które zakazują wejścia na taki teren przez niepowołane do tego celu osoby trzecie.

Wszystkie oferowane na zalepieni.pl tablice budowlane wytwarzane są z dobrych pod względem jakościowym materiałów, które są odporne na potencjalnie szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, w tym głównie atmosferycznych.