Tabliczki na drzwi

Tabliczki grawerowane na drzwi

Chcesz szybko i skutecznie oznaczyć drzwi swojego biura, firmy czy lokalu usługowego? Marzy Ci się tabliczka z Twoim imieniem i nazwiskiem na drzwiach i dopiskiem dotyczącym stanowiska? A może potrzebujesz właściwie oznakować wszystkie pokoje na uczelni czy w urzędzie? Do tego celu z powodzeniem możesz zastosować oferowane przez nas tabliczki na drzwi oraz naklejki, które umieścisz dokładnie w tym samym celu.

tabliczki na drzwi zbiorówka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 80 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 80 wyników

Naklejkę łatwo umieścisz na drzwiach. Wykonana jest ona z trwałych materiałów, dodatkowo pokrytych jest laminatem antyrefleksyjnym po to, by naklejki na drzwi były solidnie zabezpieczone przed zarysowaniem i blaknięciem oraz były w pełni odporne na negatywny wpływ czynników pogodowych.

Łatwy montaż na drzwiach

Estetycznym i eleganckim sposobem znakowania pomieszczeń biurowych i nie tylko będą tabliczki w różnych kolorach. Na Zalepieni.pl oferujemy tabliczki na drzwi wykonane z PCV – z laminatu grawerskiego. Napis na takiej tabliczce wykonujemy z zastosowaniem metody grawerowania laserowego, co nadaje jej wysoką trwałość i estetykę. Dla Twojej wygody na spodzie tabliczek na drzwi umieszczamy taśmę piankową, dwustronnie klejącą. Dlatego bez trudu nakleisz ją bezpośrednio na drzwi, ścianę czy szybę i inną płaską powierzchnię. Do montażu nie będziesz musiał wykorzystywać narzędzi ręcznych, kleju czy kołków, gwoździ lub śrub. Podobnie jak i naklejki z napisami na drzwi, taki i tabliczki są odporne na warunki atmosferyczne. Zobacz, co możemy Ci zaoferować w tej kategorii produktowej na Zalepieni.pl.