Sprzedam Wynajmę Banery Naklejki

Sprzedaż działki budowlanej, domu, mieszkania albo samochodu czy innych ruchomości, wymaga możliwie jak najszerszego popularyzowania informacji o takiej ofercie. Oczywiście internet czy prasa są w tym bardzo pomocne, ale możesz zwiększyć zasięg swoich ogłoszeń dotyczących sprzedaży lub wynajmu ruchomości i nieruchomości, dzięki skorzystaniu z oferty odpowiednich naklejek i banerów na Zalepieni.pl.

Możesz przy tym wybierać z kilku ciekawych propozycji – kolorystycznych, personalizacji tekstu umieszczonego na banerze czy naklejce, materiałów i wielkości.

banery kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Baner z nadrukiem

Pierwszą opcją wykonania przez Zalepieni.pl informacji wizualnej o sprzedaży lub wynajmie np. nieruchomości, będzie skorzystanie z banneru z nadrukiem. Produkujemy takie banery na zamówienie, w pełni personalizowane – umieścisz na nich własny numer telefonu czy adres. Wykorzystujemy do tego celu wytrzymały materiał polipropylenowy, oczkowany, co ułatwi jego montaż np. na płocie czy balustradzie balkonowej.

Folia samoprzylepna z nadrukiem

By poinformować otoczenie o tym, że chcesz np. sprzedać lub wynająć lokal komercyjny, skorzystaj na Zalepieni.pl z opcji kupna naklejki z folii samoprzylepnej z nadrukiem. Przykleisz ją na szybę czy witrynę w wybranym obiekcie. Jej demontaż także nie sprawi Ci żadnych problemów.
Inną propozycją od nas jest naklejka z folii samoprzylepnej „One Way Vision”, zwana folią dziurkowaną z nadrukiem. Taki materiał przepuszcza światło do wnętrza pomieszczenia, dlatego nie powoduje ograniczenia w doświetleniu pomieszczeń.

Do prezentacji krótkoterminowych możesz wykorzystać naszą folię bezklejową, personalizowaną, którą można w dowolnej chwili zdjąć i przykleić ponownie.

Ogłoszenia papierowe

Ostatnią z naszych propozycji w tej kategorii jest wykorzystanie ekonomicznego produktu z napisem sprzedaż lub wynajmę i danymi teleadresowymi, jakim jest ogłoszenie papierowe z nadrukiem. Można przykleić je taśmą samoprzylepną w dowolnym miejscu.