Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Atest 5L

59.90 

Brak w magazynie

  • ORLEN Paczka - 12,90 zł
  • Paczkomat - 14,90 zł
  • Kurier - 17,90 zł
Darmowa dostawa od 199 złotych.

Informacja dla instytucji publicznych:

Jeśli zamawiasz nasze produkty dla instytucji publicznej wybierz formę płatności przelew bankowy. W momencie wysłania przesyłki otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila fakturę z 14-dniowym terminem płatności.

Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Atest 5L
Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Atest 5L
59.90 

PROFESJONALNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI 5L Z DUŻĄ ZAWARTOŚCIĄ GLICERYNY  I ALKOHOLU 75%

DZIĘKI DUŻEJ ZAWARTOŚCI GLICERYNY, NIE WYSUSZA SKÓRY JAK INNE PŁYNY !

PŁN DOPUSZCZONY DO SPRZEDAŻY JAKO ŚRODEK BIOBÓJCZY. NUMER POZWOLENIA : 0577/TP/2020

WYPRODUKOWANY NA WYSOKOJAKOŚCIOWYM REKTYFIKOWANYM SPIRYTUSIE KTÓRY UŻYWANY JEST DO PRODUKCHI KOSMETYKÓW CO OZNACZA ŻE NIE ŚMIERDZI JAK WIĘKSZOŚĆ PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH !

MEDICOR to profesjonalna a zarazem powszechna dezynfekcja rąk – preparat działa bakteriobójczo, grzybobójczo, prątkobójczo (w tym na Polio, Adeno, koronawirus).

Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji rąk MEDICOR bez konieczności zmywania wodą.

Do powszechnego stosowania.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Preparat do rąk spełnia wymagania norm europejskich dotyczących określenia działania dezynfekcyjnego preparatu.

PŁYN JEST BARDZO WYDAJNY. Jest bardzo przydatny w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do wody. Może być również używany w domu zawsze wtedy, kiedy chcemy mieć dodatkową pewność, że ręce są higienicznie czyste. PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH NALEŻY UŻYWAĆ Z ZACHOWANIEM ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED KAŻDYM UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ I INFORMACJĘ DOTYCZĄCE PRODUKTU.WYSOCE ŁATWOPALNA CIECZ I PARY. DZIAŁA DRAŻNIĄCO NA OCZY. 
WŁAŚCIWOŚCI: WYSOKA SKUTECZNOŚĆ AŻ 99,9% – płyn dezynfekujący doskonale radzi sobie z bakteriami, wirusami i grzybami, które mogą występować na Twoich dłoniach. ŁATWO SIĘ ROZPROWADZA nawet w trudno dostępnych miejscach: między palcami i przy paznokciach. BŁYSKAWICZNIE WYSYCHA pozostawiając ręce przyjemnie odświeżone oraz zdezynfekowane bez zapachu alkoholu. Dzięki dużej zawartości GLICERYNY , NIE WYSUSZA RĄK.PIELĘGNUJE odżywia i chroni oraz pomaga utrzymać skórę miękką i nawilżoną.Nie wymaga użycia wody.

Skład płynu oparty jest na alkoholu, który skutecznie dezynfekuje 99,9% drobnoustrojów przez co zmniejsza ryzyko zachorowania.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść na dłonie nie wielką ilość płynu rozsmarować i odczekać 30 sekund. Czynność powtórzyć. Płyn nie wymaga spłukiwania, wystarczy odczekać aż odparują lotne składniki. Okres od zastosowania do uzyskania skutku biobójczego to 60 sekund.Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.Zawiera alkohol 75%

Preparat do rąk ANTIBACTERIAL spełnia wymagania norm europejskich dotyczących określenia działania dezynfekcyjnego preparatu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.