Winietki na stół z nazwiskami

Dla uczczenia ważnego wydarzenia w życiu młodego człowieka – przystąpienia do I komunii świętej, tradycyjnie już urządzane są przyjęcia dla gości, którzy towarzyszą dziecku podczas uroczystości. Takie przyjęcia przenoszą się najczęściej do restauracji. Kiedy na obiedzie komunijnym pojawia się 30-40 gości, ich usadzenie za stołami bez wykorzystania winietek może nastręczać niepotrzebnych problemów. Dla ich uniknięcia, zalecamy wykorzystanie etykiet – wizytówek na stół z nazwiskami, jakie możecie zamówić dla siebie i swojego dziecka na Zalepieni.pl.

Winietki na stół kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasze etykiety z nazwiskami gości komunijnych zostaną spersonalizowane dla Ciebie, według założonych wytycznych. Mamy kilka wzorów winietek, do których będziesz mógł dodać imię komunisty czy komunistki oraz imiona i nazwiska zaproszonych gości. Zaplanuj wcześniej, przed rozpoczęciem przyjęcia komunijnego, gdzie kto usiądzie przy stole. Unikniesz chaosu dotyczącego usadzania osób z Twojej rodziny, które chcą razem z dzieckiem przeżywać ważną uroczystość rodzinną przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.

Winietki – wizytówki na stół z nazwiskami będą estetycznym uzupełnieniem subtelnych dekoracji na stołach w lokalu, w którym organizowane będzie przyjęcie komunijne.