Winietki na stół z nazwiskami

Dla uczczenia ważnego wydarzenia w życiu młodego człowieka – przystąpienia do I komunii świętej, tradycyjnie już urządzane są przyjęcia dla gości, którzy towarzyszą dziecku podczas uroczystości. Takie przyjęcia przenoszą się najczęściej do restauracji.

Identyfikatory na komunijnym stole

Kiedy na obiedzie komunijnym pojawia się 30-40 gości, ich usadzenie za stołami bez wykorzystania winietek może nastręczać niepotrzebnych problemów. Dla ich uniknięcia, zalecamy wykorzystanie etykiet – wizytówek na stół z nazwiskami, jakie możecie zamówić dla siebie i swojego dziecka na Zalepieni.pl.

Winietki na stół kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasze etykiety z nazwiskami gości komunijnych zostaną spersonalizowane dla Ciebie, według założonych wytycznych. Mamy kilka wzorów winietek, do których będziesz mógł dodać imię komunisty czy komunistki oraz imiona i nazwiska zaproszonych gości. Zaplanuj wcześniej, przed rozpoczęciem przyjęcia komunijnego, gdzie kto usiądzie przy stole. Unikniesz chaosu dotyczącego usadzania osób z Twojej rodziny, które chcą razem z dzieckiem przeżywać ważną uroczystość rodzinną przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.

Winietki – wizytówki na stół z nazwiskami będą estetycznym uzupełnieniem subtelnych dekoracji na stołach w lokalu, w którym organizowane będzie przyjęcie komunijne.