Życzenia Ślubne

W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe, zaprojektowane przez plastyków, zgodnie z panującymi trendami życzenia ślubne.

Możesz wybrać zarówno mniejsze życzenia w kopercie ozdobnej, jak i bardzo duże laurki, robiące piorunujące wrażenia na nowożeńcach.

Łatwy personalizator sprawi, że obdarujesz nowożeńców niepowtarzalnymi życzeniami ślubnymi!

wizulaki sklep
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Ślub i wesele są szczególną chwilą w życiu każdej Młodej Pary. Narzeczeni ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w obecności zaproszonych gości z bliskiej i dalszej rodziny i wśród swoich przyjaciół. Goście weselni świętują razem ze świeżo upieczonymi małżonkami, ciesząc się ich szczęściem. Swoje uczucia wyrażają w życzeniach ślubnych. Zwyczajowo młodzi otrzymują kartki z życzeniami, wraz z prezentami czy kopertami z pieniędzmi. To symboliczne życzenia dla nowożeńców. Jak je stworzyć? Proponujemy Ci kilka sprawdzonych sposobów w ramach kartek.

Krótkie życzenia ślubne – mało słów, maksimum treści

Kartki z krótkimi życzeniami ślubnymi są uniwersalne – właściwie każdy może wręczyć je nowożeńcom, nawet wówczas, gdy zjawia się tylko na ślubie młodych – w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Krótkie i rzeczowe powinny zawierać maksymalny przekaz, ale przy użyciu niewielu słów. Niewielkie kartki ze ślubną grafiką, jakie mamy w ofercie na Zalepieni.pl będą do nich idealnie pasować.

Jeśli wybierasz się na ślub bliskich osób – z rodziny czy z grona przyjaciół, możesz wpisać na kartce z okazji ślubu krótkie życzenia. Taka forma jest szczególnie preferowana przez ludzi konkretnych, którzy w ten sam sposób podchodzą do życia. Wybieraj kartki z życzeniami ślubnymi dla przyjaciół i rodziny na Zalepieni.pl z krótkimi tekstami na nową drogę życia, w którą wybiera się Młoda Para.

Oryginalne życzenia ślubne

Rymowane życzenia dla pary młodej mogą wywołać nie tylko uśmiech na ich twarzy, ale stanowić oryginalny sposób na wyrażenie swoich uczuć i emocji związanych ze ślubem bliskich osób. Mogą one być napisane w lekkim, żartobliwym tonie albo wręcz przeciwnie – na poważnie traktować instytucję małżeństwa oraz podkreślać z wykorzystaniem poetyckiego talentu rolę miłości i wytrwałości w życiu rodziny, jaką zdecydowali się założyć nowożeńcy.

Proste życzenia ślubne

Czasem proste słowa okazują się najlepsze i najlepiej oddają to, co czujesz i czego życzysz na nowej drodze życia Młodej Parze. Nie musisz silić się na wierszyki, długie limeryki, czy zaskakujące i śmieszne teksty. Napisz życzenia ślubne od serca, w którym będzie tkwić wszystko to, co chcesz powiedzieć świeżo upieczonym małżonkom.

Wzruszające życzenia

Piękne słowa potrafią poruszyć serca i umysły Młodej Pary, tak jak i kartki, które zawierają wzruszające życzenia na przyszłość. Życzenia ślubne dla przyjaciół mogą być napisane w żartobliwy sposób, ale i mogą wywołać wzruszenie. Być może znasz jakieś anegdoty z życia nowożeńców i możesz ją ująć w ramach wzruszających życzeń. Mają one sprawić, że w sercu młodych pojawi się uczucie ciepła, a w ich oczach będą lśniły łzy. Pokaż słowami, że cieszysz się z ich szczęścia i jesteś z nimi na 100 proc. w najpiękniejszym dniu ich życia. Takie piękne życzenia ślubne umieścisz na kartce, którą zamówisz na Zalepieni.pl.

Śmieszne życzenia ślubne – dla przyjaciół

W przypadku gdy poszukujesz odpowiedniej kartki z życzeniami ślubnymi dla bliskich przyjaciół lub osób z rodziny, wybierz życzenia w lekkim tonie – śmieszne, krótkie lub długie, które wzbudzą szczery uśmiech na twarzy Młodej Pary. Takie życzenia ślubne do druku mogą znaleźć się na kartkach wybieranych z naszej oferty Zalepieni.pl. Śmieszne życzenia dla Młodej Pary będą odpowiednim dla Ciebie wyborem, jeśli wiesz, że bliscy Ci ludzie podchodzą w lekki sposób do życia i nieustannie żartują. Muszą też znać się na żartach, jeśli chcesz umieścić na kartce z życzeniami dla nowożeńców śmieszny wierszyk lub śmieszne, choć nierymowane życzenia od serca.

Wyjątkowe życzenia od rodziców

Jesteś mamą lub tatą kogoś z Młodej Pary? Chcesz wyróżnić się na tle innych, konwencjonalnych życzeń ślubnych dla nowożeńców? Możesz wybrać na Zalepieni.pl życzenia ślubne z grafiką indywidualnie dobraną do Twojego gustu albo motywu przewodniego wesela. Życzenia ślubne od rodziców mają nieco inny charakter niż od innych gości. Dobrym pomysłem na to, jak podpisać życzenia od rodziców, jest uwzględnienie faktu, że poprzez zawarte małżeństwo zyskujesz syna lub córkę, a własnego dziecka bynajmniej nie tracisz. Z serca płynące życzenia ślubne będą zarazem najpiękniejszymi, jakie możesz przekazać nowożeńcom. Wystarczy, że dostarczysz ich treść do nas, a my umieścimy je na kartce ślubnej z wybraną szatą graficzną.