Płatności

Naklejki dotyczące możliwości płatności to konieczne informacje, które muszą się znaleźć na drzwiach czy witrynie twojego sklepu, punktu usługowego, firmy, siedziby.

W sklepie internetowym zalepieni.pl znajdziesz naklejki doskonałej jakości dodatkowo zalaminowane folią mat antyrefleksyjną, odporną na warunki atmosferyczne!

Oznaczenie form płatności

Gotówka nie jest już jedyną obowiązującą wszędzie formą dokonywania płatności. Nie tylko sklepy, ale i lokale gastronomiczne, kina, parki rozrywki, apteki, a nawet małe punkty usługowe coraz powszechniej korzystają z terminali bezgotówkowych. Jest to wygodna forma płatności dla klienta, a dane pokazują, że z każdym rokiem zwiększa się liczba transakcji wykonywanych kartą.

płatności miniaturka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

To oznacza, że jeśli dana placówka daje możliwość płacenia kartą, warto poinformować o tym swoich klientów. Taka informacja umieszczona na witrynie może kogoś zachęcić do skorzystania właśnie z tego punktu, bo nie wszyscy dzisiaj noszą przy sobie gotówkę, a większość woli z góry widzieć, czy w danym miejscu bez problemu ureguluje należność kartą, bez konieczności udawania się do najbliższego bankomatu.

Jak wygląda naklejka informująca o dostępnych płatnościach?

Sprzedawane przez nas naklejki informacyjne nadają się do nalepiania na szybach, drzwiach wejściowych, kontuarach, kasach. W najprostszej, czarno-białej wersji jest napis „płatność kartą i gotówką”, uzupełniony prostymi, graficznymi symbolami. Można też wybrać naklejkę, na której zamiast grafiki informacyjnej znajduje się logo Visa, MasterCard oraz Maestro. Naklejki z naszej oferty uwzględniają także symbole systemu blik.

Na naszych naklejkach są oryginalne logotypy operatorów kart płatniczych, w ich prawdziwych kolorach, dzięki czemu bezbłędnie można je rozpoznać i zyskać pewność, że w danym miejscu jest możliwa transakcja bezgotówkowa. Oferujemy także naklejki zachęcające klientów do wybierania płatności bezgotówkowych.

Płatność tylko gotówką?

Powszechność kart zachęca sklepy i firmy do korzystania z terminali płatniczych, nie znaczy to jednak, że już wszędzie da się zapłacić w ten sposób. Dla klientów, którzy korzystają wyłącznie z kart albo blika, to mało komfortowa sytuacja, gdy dopiero przy kasie dowiadują się od sprzedawcy, że muszą zapłacić gotówką, a rzadko kiedy na miejscu jest także bankomat, z którego da się szybko wyciągnąć potrzebną sumę pieniędzy.

Takich kłopotliwych sytuacji da się uniknąć, gdy zawczasu poinformuje się klientów o tym, że w danym punkcie obowiązuje tylko płatność gotówką. Naklejka może mieć tylko sam napis – w naszych projektach pojawia się duża, wyraźna i łatwa do odczytania również z daleka czcionka. Jest i wersja z grafiką oraz dodatkowym napisem w języku angielskim „cash only”. Każda naklejka jest wykończona warstwą antyrefleksyjną, więc mimo ostrego, sklepowego światła czy wpadających do środka promieni słonecznych napis przez cały czas pozostaje dobrze widoczny.

Gdzie umieszczać naklejki informujące o sposobach płatności?

W swoim sklepie czy lokalu usługowym nie trzeba się ograniczać do jednej tylko naklejki. W większej placówce przyda się kilka takich informacji, na przykład po obu stronach drzwi wejściowych oraz w pobliżu kas.

Naklejka, która pełni rolę informacyjną, musi być nie tylko czytelna, ale też trwała. Te warunki spełniają wszystkie nasze produkty – naklejki i tabliczki PCV są odporne na czynniki atmosferyczne i łatwe do utrzymania w czystości.