Etykiety na przesyłki

Etykiety / naklejki informujące ostrzegawcze dają bardzo ważne wskazówki dotyczące sposobu przewozu towarów znajdujących się w przesyłkach. Trzeba je bezwzględnie nakleić, jeżeli chcemy dany towar dostarczyć bez uszkodzeń. Stosując odpowiednie etykiety kurier posiada wiedzę jaki towar przewodzi i jak należy z nim postępować.

Wysokiej jakości materiały i klej

Oferowane przez nas naklejki na przesyłki są wydrukowane na wysokiej jakości materiałach dzięki czemu są odpowiednio widoczne, a nadruk jest trwały, odporny na ścieranie. Zastosowany mocny klej daje gwarancję, że naklejki będą przylegały do każdej powierzchni a to minimalizuje ryzyko odklejenia się podczas transportu czy rozładunku. Nasze etykiety są uniwersalne, rozpoznawalne dla wszystkich przewoźników na całym świecie.

przesyłki zbiorówka
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zakupy online

Rosnąca popularność zakupów online sprawiła, że coraz więcej pracy ma poczta czy firmy kurierskie. Lubimy zamawiać produkty do domu, ale czasami kłopotliwy może być ich transport, zwłaszcza wtedy, gdy w przesyłce znajdują się przedmioty, z którymi trzeba postępować ostrożnie, np. szklane, ceramiczne lub wykonane z innych, mniej trwałych materiałów. Dlatego w takiej sytuacji trzeba właściwie etykietować przesyłki, w czym pomoże asortyment dostępny na Zalepieni.pl. Wysyłasz w ramach swojej działalności np. naczynia szklane do klientów? Jesteś sprzedawcą serwisów obiadowych albo nadajesz wazony za pośrednictwem przesyłek kurierskich? Skorzystaj z naszej obszernej kategorii grupujących różnego rodzaju etykiety na przesyłki.

Oznaczenia informujące i ostrzegawcze

Etykiety, czy też naklejki na Zalepieni.pl przeznaczone na przesyłki to oznaczenia informujące lub ostrzegawcze, które zawierają bardzo ważne wskazówki dotyczące sposobu przewozu towarów znajdujących się w przesyłkach. Trzeba je bezwzględnie nakleić, jeśli oczekujesz, aby Twoje towary dostarczone były do adresatów bez uszkodzeń.

Jeśli zastosujesz odpowiednie etykiety, zmniejszysz ryzyko tego, że takim produktom stanie się coś w transporcie i bezpośrednio w trakcie dostawy. Etykieta na paczce informuje kuriera, jaki towar przewozi i jak powinien z nim postępować.

Uniwersalne, międzynarodowe wzory

Oferowane przez nas naklejki na przesyłki są wydrukowane na wysokiej jakości materiałach, dzięki czemu są odpowiednio widoczne, a nadruk jest trwały, odporny na ścieranie. Zastosowany mocny klej daje gwarancję, że naklejki będą przylegały do każdej powierzchni, a to minimalizuje ryzyko odklejenia się podczas transportu czy rozładunku. Nasze etykiety są uniwersalne, rozpoznawalne dla wszystkich przewoźników na całym świecie.