Sprzedam, zamienię samochód

Sprzedaż samochodu potrafi zająć długie tygodnie, co często ma związek po prostu ze słabą promocją oferty.

Naklejka „sprzedam – zamienię samochód”

Aby przyspieszyć ten proces, nie trzeba koniecznie zatrudniać profesjonalnego pośrednika, który pobierze wysoką prowizję, wystarczy na swoim aucie umieścić estetyczną nalepkę z danymi kontaktowymi.

sprzedam samochod kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Co daje naklejka „sprzedam – zamienię” na samochodzie?

Chęć sprzedaży samochodu można ogłaszać w różnych miejscach:

  • tradycyjnej prasie drukowanej,
  • ulotkach,
  • internetowych portalach ogłoszeniowych,
  • forach motoryzacyjnych.

Takim autem kierowca zwykle jeszcze jeździ, dlatego warto ogłoszenie o sprzedaży bądź zamianie umieścić bezpośrednio na pojeździe, dzięki czemu oferta będzie miała szansę dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców.

Naklejka na samochodzie ma tę przewagę, że potencjalny nabywca od razu widzi przedmiot transakcji, a nie tylko jego zdjęcie. Naklejki z naszej oferty można umieszczać na wszystkich samochodach przeznaczonych do sprzedaży. Są bezproblemowe zarówno w aplikacji, jak i późniejszym usuwaniu – po zdjęciu nalepki nie zostają żadne brzydkie ślady czy uszkodzenia samochodu.

Czy naklejka na samochodzie jest bezpieczna?

Nasze naklejki wyróżniają się czytelną, kontrastową czcionką, dlatego nie muszą mieć bardzo dużych wymiarów, aby pozostać widocznymi dla przechodniów oraz innych kierowców. Nalepki przeznaczone są do aplikacji na szybach – najlepiej umieszczać je w takim miejscu, by nie zasłaniały kierowcy widoczności.

Standardowa naklejka z numerem telefonu

Naklejka na auto powinna mieć wyłącznie niezbędne informacje, tak aby niepotrzebnie nie zajmować miejsca. W naszym sklepie dostępne są naklejki „sprzedam” w dwóch wersjach: z samym numerem telefonu lub dodatkowo z rokiem produkcji pojazdu. Obok numeru widoczna jest ikonka słuchawki w czerwonym kolorze, co przyciąga wzrok i jasno informuje o sposobie kontaktu ze sprzedającym.

Naklejki pomagające w sprzedaży samochodu sprzedajemy w kompletach – zestaw składa się z trzech sztuk, na tylną szybę oraz na dwie boczne, dzięki czemu oferta stanie się widoczna z prawie każdej strony. Nasze naklejki są odporne na działanie czynników atmosferycznych, więc jak najbardziej można z nich korzystać podczas śnieżnej zimy czy upalnego lata.

Naklejka „sprzedam – zamienię”

Niektórzy kierowcy są zainteresowani również zamianą samochodu na inny model, a w sfinalizowaniu takiej transakcji pomoże naklejka z treścią „sprzedam – zamienię”. W tej wersji można wybrać naklejkę, która podaje jedynie numer telefonu lub zawiera jeszcze informację o roku produkcji auta. Naklejka ma czarne napisy na białym tle, co zapewnia wysoką widoczność niezależnie od pogody czy pory dnia. Naklejki „sprzedam – zamienię” sprzedawane są w zestawach zawierających trzy sztuki, wszystkie z taką samą treścią i grafiką.

Nalepki na tylną szybę samochodu

Oprócz standardowych naklejek wspomagających sprzedaż samochodu posiadamy w swojej ofercie także nalepki w kolorze białym. Naklejki tego typu są doskonale widoczne z dużej odległości i nie ograniczają pola widzenia. Drukowane są metodą ploterową na folii pcv i nie mają tła – pożądany kontrast zapewnia szyba samochodu. Białe naklejki „sprzedam – zamienię” umieszcza się na tylnej szybie. Gotowa nalepka ma 50 cm długości i 20 cm wysokości.

Personalizacja naklejki

Stała treść naklejki to napis „sprzedam” albo „sprzedam – zamienię”, natomiast numer telefonu kontaktowego do właściciela auta drukowany jest zgodnie z tekstem podanym w trakcie składania zamówienia. Niezbędne informacje uzupełnia się z kreatorze treści – w okienku trzeba wpisać właściwy numer telefonu, a jeśli to wersja z rokiem produkcji, to w drugim polu podaje się rocznik auta. Cały zamówiony komplet trzech naklejek będzie mieć te same dane.

Wykonane przez nas naklejki są dużo lepszym rozwiązaniem od nalepek zrobionych ręcznie. Przede wszystkim są na wysokiej jakości folii, a nie zwykłym papierze, który łatwo uszkodzić, a druk ma wyraziste kolory i jednolitą czcionkę. Na zalepieni.pl sprzedawane są naklejki samoprzylepne, nie trzeba więc używać dodatkowo kleju czy taśmy klejącej. Profesjonalnie wydrukowane napisy nie rozmazują się jak te wykonane markerem albo długopisem, nie ma też ryzyka, że zblakną czy staną się słabo widoczne w ostrym słońcu.

Jak prawidłowo umieścić naklejkę na aucie?

Naklejki pomagające w sprzedaży samochodu produkowane są na folii samoprzylepnej. Folię ochronną odrywa się tuż przed aplikacją, a miejsce na naklejkę trzeba wcześniej dobrze oczyścić i wysuszyć, co poprawi przyczepność kleju. Najlepiej robić to w temperaturze 10-20 stopni Celsjusza, w zadaszonym i zacienionym pomieszczeniu. Należy też zwrócić uwagę na to, by szyba samochodu nie była mocno nagrzana słońcem.

Białe naklejki na tylną szybę są nieco trudniejsze w aplikacji, dlatego warto zlecić do doświadczonym fachowcom. Biała naklejka dostarczana jest w komplecie ze specjalną folią transportową, która ułatwia aplikację na szybie. Folię z naklejką należy mocno docisnąć do podłoża, tak aby cały napis znalazł się na powierzchni szyby. Kolejnym krokiem jest oderwanie transportówki i sprawdzenie, czy naklejka w całości zostaje na szybie. Przed naklejaniem szybę powinno się przetrzeć benzyną lub innym środkiem skutecznie usuwającym tłuszcz. Nie zaleca się umieszczania tego typu naklejek na karoserii samochodu.

Co zrobić z naklejką już po sprzedaży auta? Jej usunięcie nie powinno sprawić dużych problemów. Najprostszym rozwiązaniem jest użycie zwykłej suszarki do włosów – ciepły strumień powietrza osłabi klej i dzięki temu uda się zdjąć naklejkę. Można też zastosować preparat do usuwania naklejek.

Ile kosztują naklejki na auto?

Cena nalepki zależy od jej rodzaju. Koszt zakupu można sprawdzić już na etapie składania zamówienia, po wybraniu preferowanej opcji. Za personalizację nalepki nie są pobierane żadne opłaty. Dodatkowym kosztem jest jedynie dostawa zamówienia – w przypadku, gdy klient dokonuje zakupu na kwotę wyższą niż 199 zł, przesyłka dostarczana jest za darmo. Wszystkie zamówienia na naklejki realizowane są w bezpiecznym procesie zakupowym.