Uwaga niebezpieczeństwo

W przestrzeni publicznej, zarówno miejskiej, jak i wiejskiej, czyha na przechodniów, spacerowiczów, osoby starsze i młodsze wiele niebezpieczeństw ze strony infrastruktury technicznej, jak i po prostu natury. Warto takie miejsca odpowiednio oznaczyć. W przypadku niektórych firm wynika to z obowiązków nakładanych na nie przepisami obowiązującego prawa. Wiemy o tym doskonale, dlatego na Zalepieni.pl oferujemy Ci tabliczki i naklejki informujące o różnych rodzajach niebezpieczeństw. Mają one także charakter ostrzegawczy i powinny być umieszczane w widocznych miejscach.

miniaturka uwaga
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

Wśród nich ważne miejsce zajmują naklejki i tabliczki informujące o ryzyku ukąszenia przez kleszcze. Te niewielkich rozmiarów pajęczaki – pasożyty przenoszą wiele groźnych chorób, a ich ukąszenie może doprowadzić do rozwoju boreliozy u pacjenta. Przy wejściach do miejskich parków czy części zalesionych odpowiednie służby, które odpowiadają za zarządzanie zielenią, mogą ustawić tablice czy nakleić w widocznych miejscach naklejki z napisem „Uwaga Kleszcze”.

Prócz nich mamy też naklejki i tabliczki ostrzegawcze z napisami np. Niebezpieczeństwo – Głęboka Woda, Niebezpieczeństwo – porażenia, Uwaga! Nieupoważnionym wstęp wzbroniony, Uwaga! Śliskie schody. To tylko jedne z wielu ostrzeżeń, zakazów i znaków informujących o istniejących niebezpieczeństwach. Możesz zamówić je na Zalepieni.pl.