Komunia Święta

Jedną z najważniejszych uroczystości w życiu młodego człowieka jest Pierwsza Komunia Święta. Pod względem duchowym dziecko w wieku 9-10 lat łączy się z Jezusem Chrystusem w Eucharystii. Tradycyjnie już z okazji Pierwszej Komunii Świętej organizowana jest uroczystość w kościele, kiedy to dzieci z klas 3. szkoły podstawowej przystępują po raz pierwszy do komunii.

Sukienka na komunię i nie tylko

Komunię poprzedzają wielotygodniowe przygotowania. Dzieci odświętnie ubrane przychodzą do pięknie przystrojonego kościoła, wraz ze swoimi rodzicami i innymi bliskimi, którzy stają się świadkami tak ważnej dla nich chwili.

Komunia Święta
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Przyjęcie z okazji Komunii Świętej

Po mszy z okazji Pierwszej Komunii Świętej rodzice dziecka wraz ze swoim małym „komunistą lub komunistką” zwyczajowo zapraszają gości na obiad czy przyjęcie przygotowane z tej okazji. Coraz częściej odbywa się ono w lokalu, a nie w domach prywatnych. Z tej okazji można pięknie przystroić salę w restauracji czy inny lokal. Przydadzą się przy tym dedykowane, personalizowane etykiety – wizytówki na stół z nazwiskami czy tablice komunijne, które informować będą, czyją Pierwszą Komunię świętujemy w danym lokalu. To miłe akcenty, które dopasowane do wystroju komunijnego sali tworzą spójną dekorację.

Dekoracja sali na przyjęciu komunijnym

Rodzicom i dzieciom w tym ważnym dniu na pewno będzie zależało na tym, by wszystko wyglądało odświętnie. Tablice komunijne czy winietki z imionami i nazwiskami na stół w lokalu z pewnością pomogą w kreowaniu pożądanej atmosfery. Na Zalepieni.pl zamówisz takie tablice i takie etykiety – wizytówki dla swoich gości, jakie Ci się spodobają i będą odpowiadały podniosłości chwili związanej z Pierwszą Komunią Świętą.