Parking

Prowadzisz działalność gospodarczą, w której przyjmujesz wielu klientów i kontrahentów? Masz hotel lub restaurację lub pensjonat z parkingiem? A może chcesz dobrze oznaczyć prywatny parking, na którym wypożyczasz odpłatnie miejsca? Niezależnie od Twojej motywacji, możesz wybrać na Zalepieni.pl tabliczkę lub naklejkę z oznaczeniem parkingu.

Oznaczenie parkingów

Może być to klasyczna tabliczka z symbolem „P”, jak i określenie, z jakim parkingiem klienci będą mieli do czynienia – dla zarządu, dla klientów, strzeżonym lub niestrzeżonym. Mamy także naklejki i tablice z tworzywa sztucznego oznaczające parking dla rowerów, kopertę parkingową czy parking dla niepełnosprawnych z odpowiednią grafiką umieszczoną poniżej symbolu P.

Parking
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Wysoka jakość naklejek i tabliczek

Co istotne, w obu przypadkach masz do czynienia z naklejkami i tablicami odpornymi na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Nie straszne im mocne nasłonecznienie i opady atmosferyczne czy zmiany temperatur. Ustaw w widocznym miejscu tabliczkę z oznaczeniem Twojego parkingu lub naklej naklejkę na drzwiach lub oknie swojej firmy, urzędu, szkoły czy każdego innego obiektu z parkingiem. Ułatwisz tym samym parkowanie klientom, interesantom czy pacjentom.