Zakazy palenia

Palenie papierosów jest szkodliwe – nikt nie kwestionuje tego stwierdzenia. Zarówno szkodzi palaczom, jak i osobom znajdującym się w ich otoczeniu. Dlatego w Polsce, podobnie jak i w wielu innych krajach na całym świecie, obowiązuje dziś zakaz palenia w miejscach publicznych.

Zakaz palenia kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nawet w pubach, klubach, barach czy restauracjach palenie jest zwykle zabronione, chyba że w miejscach do tego wyznaczonych. Podobnie jest na stacjach kolejowych, przystankach autobusowych czy na lotniskach. Palacze zwykle mogą bez przeszkód palić w swoich domach prywatnych, czy idąc ulicą, choć nie wszędzie.

Zakazy palenia – naklejki / tabliczki

Jeśli chcesz zaznaczyć, że w Twoim lokalu obowiązuje zakaz palenia, zarówno jeśli chodzi o tradycyjne papierosy czy cygara, jak i papierosy elektroniczne (e-papierosy), to możesz wykorzystać do tego celu oferowane na Zalepieni.pl naklejki i tabliczki z odpowiednim oznaczeniem i napisem.

Mamy również w swoim asortymencie nalepki na drzwi czy okna oraz tabliczki z trwałego tworzywa sztucznego informujące: Tu wolno palić. Jeśli więc masz w lokalu miejsce, w którym dopuszczasz możliwość palenia, oznacz je z wykorzystaniem naklejek z zalepieni.pl. Szybko umieścisz je w pożądanym miejscu. Tabliczki z zakazem palenia lub wręcz przeciwnie – z oznaczeniem miejsca, w którym można palić, umieścisz na dowolnej płaskiej powierzchni z użyciem przytwierdzonej do ich wewnętrznej strony taśmy dwustronnej piankowej.