Tablice plexi na dystansach

Tablice informacyjne z dystansami to bardzo nowoczesne i uniwersalne rozwiązane, mocowane na fasadach obiektów, korytarzy, urzędów, biur, itp.

Eleganckie tablice firmowe

 

Podkreślają jakość wizualną instytucji, firm, miejsc i obiektów. Tablice plexi to doskonałe miejsce na ekspozycję logotypu, informacji o lokalizacji czy danych teleadresowych.

Stosowane są również na fasadach domów jednorodzinnych – oznaczają ulicę i numer posesji.

miniaturka tablice plexi
Pokaż kategorie

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Prestiż i obowiązek przedsiębiorcy

Nowoczesnym, powszechnie dostępnym i łatwym do praktycznego zastosowania sposobem na reklamę działalności firmy czy na przykład kancelarii adwokackiej lub gabinetu lekarskiego, jest wykorzystanie w tym kontekście dostępnych na Zalepieni.pl tablic plexi na dystansach.

Posiadanie tablicy firmowej z danymi firmy i adresowymi to również obowiązek prawny przedsiębiorcy.

Tablice informacyjne z dystansami to bardzo nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie, mocowane na fasadach obiektów, korytarzy, urzędów, biur i nie tylko. Podkreślają jakość wizualną instytucji, firm, miejsc i obiektów. Tablice plexi to doskonałe miejsce na ekspozycję logotypu, informacji o lokalizacji czy danych teleadresowych. Właściwie nie ma większych ograniczeń co do tego, jakie informacje czy grafiki możesz umieścić na tablicach plexi na dystansach.

Dane adresowe przedsiębiorcy

Stosowane są one również na fasadach domów jednorodzinnych – oznaczają ulicę i numer posesji. Łatwo się je montuje, nie obciążają konstrukcji przegród zewnętrznych i wewnętrznych, a jeśli zajdzie taka konieczność szybko można je wymienić na inne lub po prostu zdemontować. Nie powodują utraty estetyki murów, dlatego można je stosować choćby na obiektach zabytkowych, oznaczając poszczególne ich pomieszczenia i części.

Walory estetyczne tablicy plexi

Atutem tablic plexi na dystansach są ich wysokie walory estetyczne. Wyglądają nowocześnie i zarazem elegancko. Można dzięki nim ujednolicić szyldy firm znajdujących się w budynku, a każda z nich może umieścić indywidualnie na tablicy z plexi dane firmowe czy logotyp. Mogą pełnić funkcję informacyjną i reklamową.

Są wykonane z bezbarwnego tworzywa sztucznego – pleksi o grubości kilku milimetrów. Przywodzą na myśl taflę szkła, ale są od niego o wiele bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy potencjalnie szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.