Etykiety na wino weselne

Tradycyjnie na stołach na polskim weselu znajdują się butelki z wódką. Nowożeńcy mogą ją opatrzeć pięknymi etykietami z pełną personalizacją.

Etykiety na wino weselne – wzór

Jednak nie wszyscy goście będą chcieli raczyć się wysokoprocentowym alkoholem podczas imprezy weselnej. Dla nich warto ustawić na stołach weselnych i inne trunki, w tym białe i czerwone wino.

Wina weselne
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 21 wyników

Oferta na etykiety

Mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę na etykiety na wino weselne. Nasze projekty weselne na Zalepieni.pl są spójne i można je ze sobą zestawiać, tworząc komplety do wykorzystania w ramach dekoracji sali weselnej.

Wino weselne – wzór do wydrukowania

Nasze wzory projektów etykiet na wódkę weselną i wzory projektów etykiet na wina weselne czerwone i białe możesz dobrać pod kątem tego, by były utrzymane wszystkie w jednej konwencji.

Etykieta z imionami nowożeńców

Na Zalepieni.pl zamówisz pasujące do dekoracji sali weselnej, spełniające Twoje wymagania etykiety na wino oraz etykiety na wódkę weselną. Możesz umieścić na etykietach na alkohol weselny imiona nowożeńców czy datę Waszego ślubu. To miły akcent, który pozwala na udekorowanie sali weselnej w pożądany przez Ciebie sposób. Zamów dowolną liczbę etykiet na białe i czerwone wino. Być może zechcesz ten szlachetny trunek wręczać w charakterze prezentu pożegnalnego swoim gościom? Wówczas etykiety na wino weselne staną się jeszcze bardziej potrzebne!