Dla zarządców i pośredników nieruchomości

Tabliczki, naklejki i banery dla zarządców nieruchomości i pośredników

Na budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej bardzo często umieszczane są nie tylko tabliczki adresowe, ale też dodatkowe oznaczenia, informujące użytkowników o obowiązujących zasadach czy ułatwieniach na terenie posesji.

Takie tabliczki powinny być estetycznie wykonane i przede wszystkim czytelne, aby od razu dało się zrozumieć jej główny przekaz.

dla zarzadcow nieruchomosci kategoria
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–18 z 53 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 53 wyników

Tabliczki z ważnymi informacjami

To na zarządcach nieruchomości spoczywa obowiązek prawidłowego oznakowania posesji. Podstawą jest tabliczka adresowa, ale w naszym sklepie można zamówić także inne produkty z tej kategorii, np. tabliczkę wskazującą drogę pożarową albo miejsce gier i zabaw dla dzieci. Przygotowywane przez nas tabliczki mają oprócz napisów także odpowiednie symbole lub znaki drogowe, w zależności od tego, czego dotyczy dana informacja.

Każdy zarządca oraz pośrednik nieruchomości może zamówić taką tabliczkę na zalepieni.pl. W swojej ofercie mamy także tabliczki informujące o ciszy nocnej (z podanymi godzinami), z napisem „prosimy nie deptać trawników”, „posprzątaj po mnie – dziękuję!”, „kosz na psie odchody”, „zabezpiecz rower przed kradzieżą”, „obiekt monitorowany” oraz wiele innych. Tabliczki są dostępne w różnych rozmiarach, tak że łatwo da się je dostosować do swoich potrzeb. Większość tabliczek ma białe tło, co ułatwia odczytanie napisu, ale oferujemy także modele z atrakcyjnymi, kolorowymi obrazkami wzmacniającymi przekaz.

Tabliczki z zakazami

Szczególną kategorią tabliczek informacyjnych dla zarządców nieruchomości są tablice z zakazami i nakazami. W niektórych przypadkach ich obecność na posesji wynika z obowiązków ustawowych, jak np. zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych, a czasami ich treść dotyczy regulaminu danej posesji, jak chociażby zakaz wyprowadzania psów na trawniku pod blokiem, zakaz wstępu na teren prywatny, zakaz wstępu ze zwierzętami, zakaz gry w piłkę.

Tego typu tabliczka ma wyraźny znak zakazu oraz dodatkowy napis, tak by nie było wątpliwości, czego konkretnie dotyczy symbol. Oferujemy także naklejki z identyczną grafiką i treścią informacyjną – nalepka jest tańsza i łatwiejsza w montażu, jeśli jednak oznakowanie ma być używane w trudniejszych warunkach, to polecamy trwalsze tabliczki PCV.

Banery „sprzedam, wynajmę”

Dla pośredników nieruchomości przygotowaliśmy specjalne banery z informacjami „sprzedam” albo „wynajmę”. Bardzo ważne jest, aby taka tablica była odpowiednio duża i widoczna również z daleka, dlatego na zalepieni.pl oferujemy banery o długości do 200 cm. Banery są dostępne w różnych wersjach – zmienia się kolorystyka oraz treść.

Tablice dla pośredników nieruchomości mogą mieć formę banneru z wytrzymałego materiału polipropylenowego albo folii samoprzylepnej. Pozostałe produkty dla zarządców nieruchomości również można zamówić jako naklejkę z nadrukiem albo tabliczkę z tworzywa. Banery „sprzedam, wynajmę” mają w komplecie zaciski plastikowe do mocowania, natomiast folie samoprzylepne posiadają osłabiony klej, tak że zerwanie naklejki nie sprawia żadnych trudności i nie zostają po niej brzydkie ślady. Ciekawym rozwiązaniem dla pośredników nieruchomości jest folia bezklejowa, adhezyjna z nadrukiem, którą można wielokrotnie używać.

Jak wybrać grafikę tabliczki?

Tablice oraz naklejki, jakie umieszczane są na posesjach, powinny mieć prosty, zrozumiały komunikat. Niektóre z tabliczek przeznaczone są również dla dzieci, jak np. te z zakazem gry w piłkę czy szanowaniem zieleni, dlatego kluczowa jest grafika. Naklejki z naszego sklepu, nawet gdy są stosunkowo niewielkich rozmiarów, mają tak zaprojektowane symbole, że bez trudu można je zrozumieć. Kolory są kontrastowe, odpowiednio nasycone, a kształt tabliczki informacyjnej podkreśla estetyczna ramka.
Jak wygląda przygotowanie tabliczek dla zarządców i pośredników nieruchomości?

Wiele dostępnych w naszym sklepie tabliczek oraz naklejek to gotowe produkty, ale jest też opcja personalizacji banera. W kreatorze napisów, jaki znajduje się na stronie internetowej, należy wpisać np. numer telefonu kontaktowego i metraż mieszkania, jeśli tablica dotyczy lokalu na sprzedaż. Po wpisaniu danych warto jeszcze sprawdzić podgląd tabliczki – pojawi się grafika przedstawiająca wygląd gotowego produktu, jaki trafi do klienta.

W trakcie składania zamówienia wybiera się także materiał, czyli np. naklejkę albo tabliczkę PCV. W zależności od wybranego modelu trzeba też pamiętać o akcesoriach montażowych. W ofercie posiadamy śruby, wkręty i dystanse umożliwiające przymocowanie tablicy do elewacji oraz profile aluminiowe dla tabliczek stojących na słupkach.

Gdzie i jak umieszczać gotowe tabliczki?

Tabliczki i naklejki dla zarządców i pośredników nieruchomości montuje się zazwyczaj na elewacjach budynków, bramach wjazdowych, ogrodzeniach, na trawnikach, przy ciągach komunikacyjnych. Niezależnie od tego, jak czytelna i przykuwająca wzrok jest tabliczka, nic nie powinno zasłaniać jej widoczności. Warto też wybrać takie miejsce, które będzie dobrze oświetlone bez względu na porę dnia i warunki pogodowe.

Naklejek nie powinno się nalepiać na chropowatych ścianach i fakturowanych elewacjach, ponieważ to osłabi ich trwałość – nalepki są przystosowane do gładkich powierzchni. W razie problemów z klejeniem dużych naklejek warto zlecić to zadanie profesjonalistom.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze tabliczki?

Dużą zaletą naszych tabliczek oraz naklejek jest ich trwałość i odporność na akty wandalizmu. Tabliczki ciężko zerwać czy połamać, a do tego nie nadają się one na złom, co zmniejsza ryzyko ich kradzieży. Jeśli chodzi o naklejki, to koniecznie należy sprawdzić, czy nadają się one do umieszczania na zewnątrz, czy też można je stosować jedynie wewnątrz pomieszczeń. Nasze tabliczki powiadają dodatkowy laminat antyrefleksyjny, który zabezpiecza druk przed blaknięciem i zarysowaniem, a materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Istotne jest też to, czy folia ma być krótko- czy długoterminowa. Tymczasowe banery i folie wyróżniają się zastosowaniem innego rodzaju kleju, dzięki czemu nie niszczą powierzchni i są łatwe w demontażu. Naklejki do długoterminowego użytku wykonane są inną techniką, co wydłuża ich żywotność. Nasz asortyment obejmuje oba rodzaje produktów.