Ślub

Ślub – najważniejsze wydarzenie w życiu młodych ludzi

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Często przygotowują się do tego dnia przez długi czas. Pierwsze przygotowania na drodze do zaplanowanego ślubu i wesela rozpoczynają się nawet na 2-3 lata przed datą wydarzenia. Później jest czas na dopięcie wszystkich szczegółów dotyczących sali weselnej.

Organizacja wesela

Młodzi chcą, by goście dobrze czuli się na tej ważnej dla nich imprezie. Mogą godnie ich powitać, nawet jeśli na salę zjawią się na samym końcu, jak przystało w tradycji ślubno-weselnej. Wystarczy, że wykorzystają do tego celu tablice ślubne. Na Zalepieni.pl znajdziesz odpowiedni produkt.

Ślub
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 44 wyników

Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 44 wyników

Wystrój sali weselnej

To nie jedyny przykład wykorzystania elementów naszej oferty do wystroju sali weselnej czy przestrzeni znajdującej się bezpośrednio w jej sąsiedztwie. Nasza kategoria produktowa opatrzona nagłówkiem „Ślub” jest znacznie bardziej obszerna. Obejmuje winietki – wizytówki na stół z nazwiskiem każdego z zaproszonych gości. Mamy tutaj oczywiście ofertę w pełni personalizowaną, także możesz sprawić, że wizytówki te nie tylko będą dotyczyły każdego z gości z osobna, ale też ich grafika będzie dopasowana do stylu wystroju wnętrza czy wymarzonych przez Ciebie dekoracji na weselu.

Mocne trunki w tradycji weselnej

Tradycją na polskich weselach jest częstowanie gości mocniejszymi trunkami. Wódka, wino czy inne alkohole znajdują się więc na stołach weselnych. Dla ujednolicenia ich wyglądu możesz wykorzystać etykiety na wino weselne i etykiety na wódkę weselną. Takie produkty zamów na Zalepieni.pl, a my dostarczymy je do Ciebie w odpowiednim terminie. Dbamy o to, by odpowiednio wcześnie zrealizować zlecenie, by w dniu ślubu i wesela Para Młoda mogła powiedzieć, że wszystkie szczegóły uroczystości ma dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Być może etykiety na alkohole, czy winietki na stół weselny nie są najważniejszym elementem dekoracji sali, ale z drugiej strony właśnie te z pozoru nieznaczące szczegóły w całości tworzą spójną kreację, która wpływa na klimat wesela i jego odbiór przez gości. Będą oni z pewnością zachwyceni możliwością wzięcia sobie na pamiątkę swojej winietki z imieniem i nazwiskiem, czy jak zostaną obdarowani przez nowożeńców trunkiem z etykietą weselną.

Jak z pomysłem ugościć wszystkich bliskich na weselu?

Podczas organizacji ślubu i wesela trzeba dopiąć wiele różnych kwestii, związanych przede wszystkim z salą, miejscem organizacji uroczystości, oprawą muzyczną czy wizualną. Młode pary na długo przed planowanym ślubem szukają sposobu na to, by wszyscy goście dobrze czuli się podczas imprezy, niezależnie od tego, czy mamy przy tym do czynienia z pełnowymiarowym weselem, czy coraz modniejszym przyjęciem. Jak ugościć wszystkich zaproszonych gości, aby poczuli się oni „jak u siebie”?

Powitanie przed salą weselną

Pierwszym elementem takiego godnego ugoszczenia może być wykorzystanie tablicy ślubnej, na której umieszczane jest powitanie gości. Można też w jej obrębie podziękować wszystkim za przybycie i za to, że goście wraz z młodymi będą świętować tak ważny dzień.

Takie ciekawe powitanie może być utrzymane w konwencji kolorystycznej wykorzystanej na sali weselnej. Do niej świeżo upieczeni małżonkowie przybywają zwyczajowo ostatni, a brak jakiegokolwiek powitania gości może być źle odczytany przez wielu z nich. Tablica ślubna zdejmuje obowiązek witania gości z barków np. rodziców pary młodej. Odpowiednie tablice ślubne, które umieścić można na sztaludze lub innej postumencie tuż przed wejściem na salę weselną, znajdziesz na zalepieni.pl.

Miejsce przy stole dla każdego gościa weselnego

Kolejnym elementem ugoszczenia gości weselnych są winietki na stołach, czyli wizytówki na stół z nazwiskami. Wiele młodych par korzysta z nich, ponieważ w ten uporządkowany sposób może zlikwidować problem z chaosem, jaki występuje przy braku planu usadzenia. Lepiej wszystko w tej kwestii przemyśleć i usadzić gości zgodnie z pewnym kluczem. Niech młodzi siedzą wraz z przyjaciółmi i najbliższymi z rodziny, a rodziny pana i pani młodej przy osobnych stołach. Można również usadzić gości tak, by po prostu mieli wspólne tematy do rozmów, co na weselu przy dużej grupie ludzi, którzy się nie znali wcześniej, jest dobrym pomysłem.

W przypadku gdy na weselu jest dużo osób, warto też przygotować nie tylko winietki z nazwiskiem na stołach, ale i zbiorczą tablicę z rozmieszczeniem stolików i wykazem gości, którzy mają przy nich siedzieć. Łatwiej każdemu z zaproszonych weselników będzie znaleźć miejsce przewidziane dla niego przez parę młodą.

Dzięki takim prostym zabiegom goście będą wiedzieć, że są mile widziani na weselu i nikt nie został pominięty przy usadzaniu przy stołach.