Ślub

Ślub – najważniejsze wydarzenie w życiu młodych ludzi

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Często przygotowują się do tego dnia przez długi czas. Pierwsze przygotowania na drodze do zaplanowanego ślubu i wesela rozpoczynają się nawet na 2-3 lata przed datą wydarzenia. Później jest czas na dopięcie wszystkich szczegółów dotyczących sali weselnej. Młodzi chcą, by goście dobrze czuli się na tej ważnej dla nich imprezie. Mogą godnie ich powitać, nawet jeśli na salę zjawią się na samym końcu, jak przystało w tradycji ślubno-weselnej. Wystarczy, że wykorzystają do tego celu tablice ślubne. Na Zalepieni.pl znajdziesz odpowiedni produkt.

Ślub
Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 44 wyników

Pokaż kategorie

Wyświetlanie 1–15 z 44 wyników

Wystrój sali weselnej

To nie jedyny przykład wykorzystania elementów naszej oferty do wystroju sali weselnej czy przestrzeni znajdującej się bezpośrednio w jej sąsiedztwie. Nasza kategoria produktowa opatrzona nagłówkiem „Ślub” jest znacznie bardziej obszerna. Obejmuje winietki – wizytówki na stół z nazwiskiem każdego z zaproszonych gości. Mamy tutaj oczywiście ofertę w pełni personalizowaną, także możesz sprawić, że wizytówki te nie tylko będą dotyczyły każdego z gości z osobna, ale też ich grafika będzie dopasowana do stylu wystroju wnętrza czy wymarzonych przez Ciebie dekoracji na weselu.

Mocne trunki w tradycji weselnej

Tradycją na polskich weselach jest częstowanie gości mocniejszymi trunkami. Wódka, wino czy inne alkohole znajdują się więc na stołach weselnych. Dla ujednolicenia ich wyglądu możesz wykorzystać etykiety na wino weselne i etykiety na wódkę weselną. Takie produkty zamów na Zalepieni.pl, a my dostarczymy je do Ciebie w odpowiednim terminie. Dbamy o to, by odpowiednio wcześnie zrealizować zlecenie, by w dniu ślubu i wesela Para Młoda mogła powiedzieć, że wszystkie szczegóły uroczystości ma dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Być może etykiety na alkohole, czy winietki na stół weselny nie są najważniejszym elementem dekoracji sali, ale z drugiej strony właśnie te z pozoru nieznaczące szczegóły w całości tworzą spójną kreację, która wpływa na klimat wesela i jego odbiór przez gości. Będą oni z pewnością zachwyceni możliwością wzięcia sobie na pamiątkę swojej winietki z imieniem i nazwiskiem, czy jak zostaną obdarowani przez nowożeńców trunkiem z etykietą weselną.