Naklejki z logo - własną grafiką

Naklejka z logo własnej firmy to prosty, ale zarazem bardzo skuteczny sposób promocji. Dzięki naklejkom można łatwo zidentyfikować dany towar i jego producenta. Pozwala to wyróżnić się na tle konkurencji. Do tego taka reklama nie jest wcale kosztowna. Spersonalizowane naklejki da się umieścić praktycznie wszędzie.

Naklejka z logo – zwiększenie rozpoznawalności marki

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby zwiększać sprzedaż swoich towarów oraz usług. Do osiągnięcia sukcesu niezbędna jest dobra rozpoznawalność marki, dlatego warto przygotować unikalne logo – to właśnie ono sprawi, że produkt będzie się klientom kojarzyć z konkretną firmą. Logo firmy pojawia się nie tylko na oficjalnych dokumentach i w katalogach reklamowych. Dzięki nalepkom firmowe logo można umieścić w dowolnym miejscu.

naklejki z logo twoja grafika
Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Naklejki z logo firmy nie są duże, dlatego powinny być czytelne, z charakterystyczną grafiką, tak aby od razu przykuwać wzrok. Są one tańszym rozwiązaniem niż tabliczki albo grawerowanie napisów, a efekt dają ten sam – naklejki, jakie można zamówić w naszym sklepie, są wysokiej jakości, bardzo trwałe i starannie zaprojektowane. Świetnie się sprawdzają także na opakowaniach oraz na prezentach, dyskretnie sygnalizując, od kogo jest przesyłka.

Naklejki na drzwiach i szybach

Naklejka na drzwi z logo firmy pełni nie tylko funkcję informacyjną, ale też reklamową. Dzięki umieszczonej na drzwiach naklejce nazwa firmy staje się widoczna dla wszystkich. Tak samo zadziała naklejka na szybę z logo firmy.

W naszej ofercie znajdują się naklejki o podwyższonej odporności na ścieranie, zarysowania czy blaknięcie. Można je umieszczać także na zewnątrz, bez obawy, że po krótkim czasie logo się zetrze i nie będzie widoczne.

Oryginalne naklejki na samochody

Ciekawym pomysłem na promocję marki są także naklejki na samochodach. Umieszcza się je głównie na pojazdach firmowych. Można też takie naklejki logo na samochód wręczać innym kierowcom w ramach akcji promocyjnych.

Na samochody polecamy naklejki w większych rozmiarach. Tak, żeby były one dobrze widoczne z daleka. Nasze etykiety samoprzylepne mają powłokę antyrefleksyjną. Napis oraz grafika pozostają czytelne również w ostrym słońcu.

Naklejki na samochód z własnym logo mogą być na przykład w kształcie komiksowej chmurki. Na niej, oprócz firmowego znaku, jest jeszcze reklamowy slogan, telefon kontaktowy lub adres strony internetowej.

Co może się znaleźć na firmowej naklejce?

Wewnątrz biura ciekawą opcją są naklejki na ścianę z własnym tekstem. Pozwalają one wyeksponować motto firmy lub inny ważny przekaz skierowany w stronę klientów. Naklejki umieszczane na opakowaniach mogą mieć napis „dziękujemy za zakupy” albo „cieszymy się, że jesteś z nami”. Pogłębia to więź marki z klientem i zachęci nabywców do ponownego kontaktu.

Dostępne w naszej ofercie naklejki z logiem firmy są tak zaprojektowane, że da się na nich umieścić dowolny napis. Może on zachęcać do udziału w promocji lub wejścia na media społecznościowe poświęcone marce. Jest też opcja zamówienia naklejek okolicznościowych z okazji świąt.

Jak powinna wyglądać naklejka z logo?

Znak firmowy powinien się wyróżniać, ale raczej należy unikać bardzo skomplikowanych wzorów, które staną się mało czytelne na niewielkich naklejkach. Musi być dobrze widoczna nazwa marki, a kolory warto dopasować do wnętrza firmy, tak aby nalepka reklamowa tworzyła z nim spójną całość. Dobrze, gdy grafika naklejki z logo jakoś się kojarzy z branżą i odpowiada preferencjom estetycznym potencjalnych klientów.

Na zalepieni.pl można też znaleźć sprawdzone, klasyczne wzory, o prostych kształtach i stonowanych kolorach.

Dobrym przykładem są naklejki kwadratowe z własnym logo, pasujące do każdego miejsca, z ostrymi kątami albo zaokrąglonymi narożnikami. Firmowe logo może zająć prawie całą powierzchnię nalepki lub zostaje zmniejszone, tak aby znalazło się jeszcze miejsce na dodatkowy tekst. Przygotowany przez nas układ graficzny zawsze przesyłamy klientowi do akceptacji i dopiero potem przystępujemy do drukowania naklejek.

Jak przygotować własną naklejkę z logo?

Produkcja spersonalizowanych naklejek firmowych nie jest trudnym procesem. Pomysły na naklejki można znaleźć na naszej stronie, a jeśli nic nie spełnia oczekiwań, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta i złożyć zamówienie na niestandardowy projekt. Naklejki z logo na zamówienie dostępne są w różnych kształtach. Klient wybiera także ich wielkość – przygotowujemy etykiety o rozmiarach zaledwie 2 × 2 cm, jak i nalepki kilkukrotnie większe. Preferowany rozmiar naklejki należy zaznaczyć w zamówieniu.

Naklejki z własnym projektem wymagają przesłania pliku graficznego. Tekst jest opcjonalny i warto dostosować długość napisu do kształtu oraz rozmiarów naklejki. Zbyt dużo słów nie zmieści się na małej nalepce i będą one zupełnie nieczytelne. Po wysłaniu zamówienia klient musi jeszcze zaakceptować wzór. Naklejki z logo drukujemy w zestawach po 50 sztuk. Jeśli mają mieć one różne rozmiary, trzeba złożyć oddzielne zamówienie.

Czy naklejki z logo są trwałe?

Naklejki z plotera charakteryzują się doskonałą jakością. Długo wytrzymują w dobrym stanie i nie tracą przedwcześnie oryginalnych kolorów. Zachowują pożądany wygląd także umieszczone na drzwiach zewnętrznych, witrynach oraz samochodach. Nasze naklejki drukujemy na mocnej folii samoprzylepnej, której klej trzyma długo i nie odchodzi na bokach. Trudno też jest zarysować ich powierzchnię.

Jak umieścić naklejkę z logo?

Na zalepieni.pl sprzedajemy naklejki po obrysie. Niezależnie od wybranego kształtu, naklejka jest ponacinana od spodu. Ułatwia to jej oddzielenie od folii zabezpieczającej. Do naklejania nalepek nie są więc potrzebne nożyczki ani dodatkowy klej. Po oderwaniu od folii naklejka od razu nadaje się do umieszczenia na wybranym miejscu.

Naklejki najlepiej trzymają się powierzchni gładkich i czystych. Dlatego przed aplikacją miejsce na nalepkę powinno się dokładnie umyć, odtłuścić i osuszyć. Naklejkę wystarczy jedynie przyłożyć do powierzchni i lekko docisnąć, uważając na to, aby w żadnym miejscu nie doszło do zagięcia.

Dla sprzedawcy – producenta

W kategorii Dla sprzedawcy – producenta znajdziesz wysokiej jakości naklejki wspomagające sprzedaż twoich towarów, usług i wyrobów!

Niezastąpione w sklepie, hurtowni, zakładzie produkcyjnym czy punkcie usługowym.